Neler Yeni

Kurgu için bu laptop alınır mı veya önerisi olan

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha METİN
Bütçe
45000

Nexor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak Akat
Instagram
benburakya
Discord
benburakya
Kurgudan kastın render yapmak mı?

Nexor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak Akat
Instagram
benburakya
Discord
benburakya
Çok bilgim yok ama yetersiz kalabilir (işlemciyi göz önünde bulundurarak kast ediyorum)

Spacee

80+
Hocam piyasayı pek takip etmiyorum bu ara ama monster pek önerilmiyor, render premiere vs. Gibi işlemler cihazı yoran işler monsterın sorun çıkarabileceğini düşünüyorum.
Bu fiyata asus, lenovo yada şuan f/p olarak hp ve acer var onlara baksan dsha iyi olur sanki. Indirimde güzel bi cihaz yakalasan tadından yenmez

YazılımKafa

80+ Silver
Ben çok hareket eden biriyim ve çok kurgu yapıyorum bu sebeple en az 64gb ramli laptoplara bakıyorum hazır almışken de ekran kartı en az 4050 düşünüyorum eğer şu aşağıda verdiğim laptopu alırsam memnun kalır ve 5-10 yıl kullanabilir miyim veya bu fiyat bandında başka öneriniz var mı teşekkürler
Monster ı geç. Lenovo falan bak. Ram i kendinde yükseltirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alparslan Koç
Ben çok hareket eden biriyim ve çok kurgu yapıyorum bu sebeple en az 64gb ramli laptoplara bakıyorum hazır almışken de ekran kartı en az 4050 düşünüyorum eğer şu aşağıda verdiğim laptopu alırsam memnun kalır ve 5-10 yıl kullanabilir miyim veya bu fiyat bandında başka öneriniz var mı teşekkürler
Knk monster alınmaz bu fiyata HP victus ,Lenovo,Dell ,Asus ,MSI gibi kaliteli cihazlara bak bence bu fiyata HP düşünebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha METİN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam piyasayı pek takip etmiyorum bu ara ama monster pek önerilmiyor, render premiere vs. Gibi işlemler cihazı yoran işler monsterın sorun çıkarabileceğini düşünüyorum.
Bu fiyata asus, lenovo yada şuan f/p olarak hp ve acer var onlara baksan dsha iyi olur sanki. Indirimde güzel bi cihaz yakalasan tadından yenmez

Şu bilgisayar nasıl bununla istediğimi alabilir miyim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,371
Üyeler
147,121
Son üye
emirkanapim
Top Bottom