Neler Yeni

Yayın açıyorum tavsiye öneri

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sergen çetintürk
Merhabalar 1aylık Kısa sürede 100 takipçi ve ortalama 2.6 izlenmeye sahip oldum fakat Yayınlarım genel olarak 2-3 arası git gel yapıyor Kendi Tarzımda İstediğim oyunları oynarkene arkada yayını açık Bırakıyorum Genelde olarak Sohbet dönmüyor Oynadığım oyun valorant olunca izleyen kısım artıyor fakat sadece valorant yapmakta bana saçma geliyor günde 4saat yayın yapıyorum düzenli şekilde Önerisi olan varsa gerçekten dinlemek ve tavsiye almak isterim veya bir taktiği varsa Onuda bilmek isterim Yayın yaptığım platform twitch

charliechaplin

80+ Bronze
ikisinde de aynı anda yayın yapabilirsin daha çok kişiye ulaşır

FlyMonka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Cihat
Kickte yapman daha mantıklı olur artık çoğunluk orda ben de aktif olarak Youtube kanalıma yüklüyorum videoları, ara sıra yayın açıyorum zamanım olmadığından açınca da Kick'te açıyorum trafiği daha yüksek çünkü. Ayrıca shorts/reels videoaları kısaca 9:16 videoları yükleyebileceğin bir platform seç ve kesinlikle yayından komik/anlar iyi vuruşların.. vesaire üşenmeden klip al ve editle veya editleme ama onları Tiktok/Instagram/Youtube'a veya seçtiğin birine yükle. Yayın linkini falan oyunlarda oyun sonunda paylaş. Aklıma gelenler bu kadar bol şans yayın kariyerinde

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sergen çetintürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sağolasın Bunları yapıyorum fakat kickde yayın 1 veya 2 kere açtım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,824