Neler Yeni

İ5 12400f ve rx6700xt sistem 20500tl

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,012
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Reliable

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Altan
Çok iyi hocam vatan çıldırmış herhalde kaçırma o pc yi.

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Gamze Çelik
3 temmuzda aldım bu akşam kargoya verildi
3 temmuz kargoya verilmiş 2 temmuz hala montajda :eek: birde kargo sıkıntılı gelirse geri göndermemiz gerekiyormuş o süreçte var umarım sıkıntılı gelmez
1721156484460.png

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Eren Erkaşda
3 temmuz kargoya verilmiş 2 temmuz hala montajda :eek: birde kargo sıkıntılı gelirse geri göndermemiz gerekiyormuş o süreçte var umarım sıkıntılı gelmez
Alıntıyı görüntüle
Geri göndermekle uğraşmam şubeye götürürüm zaten tek yapacakları şey psu ve anakarti bağlamak değil mi geriye bisey kalmıyor, sogutucuyu bile biz takiyormusuz sanırım

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Gamze Çelik
Geri göndermekle uğraşmam şubeye götürürüm zaten tek yapacakları şey psu ve anakarti bağlamak değil mi geriye bisey kalmıyor, sogutucuyu bile biz takiyormusuz sanırım
Ben bir tek ekran kartını biz takıyoruz diye biliyorum o ayrı geliyormuş soğutucuyu bizim taktığımızı şimdi duydum onun için termal macunuda bizim halletmemiz gerekir umarım dediğin gibi değildir.

Benim bahsettiğim kargo kutusu ezik yada yırtıksa teslim almadan geri göndermemiz gerekiyormuş teslim alırsak kasa yada iç parçalar kırıksa garanti karşılamıyormuş sorumluluk bize ait oluyormuş.

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Eren Erkaşda
Ben bir tek ekran kartını biz takıyoruz diye biliyorum o ayrı geliyormuş soğutucuyu bizim taktığımızı şimdi duydum onun için termal macunuda bizim halletmemiz gerekir umarım dediğin gibi değildir.

Benim bahsettiğim kargo kutusu ezik yada yırtıksa teslim almadan geri göndermemiz gerekiyormuş teslim alırsak kasa yada iç parçalar kırıksa garanti karşılamıyormuş sorumluluk bize ait oluyormuş.
Yanlis hatırlamıyorsam bi yorumda görmüştüm, soğutucu anakarta zarar vermesin diye ayrı gonderiliyormus, ne kadar doğru emin değilim tabi.

Kargo konusunda haklısınız o kısmı unuttum

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Eren Erkaşda

WhatsApp Image 2024-07-17 at 11.09.34.jpeg
kutular sımdı elime ulaştı, fan takılıp gönderilecek sanırım kutusu boş olduguna Gore :)

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Gamze Çelik
Alıntıyı görüntülekutular sımdı elime ulaştı, fan takılıp gönderilecek sanırım kutusu boş olduguna Gore :)
Evet ben özellikle telefonda sormuştum ekran kartının demonte geleceğini söylemişlerdi. Hayırlı olsun önden kutuları ve ekran kartını arkadan kasayı gönderiyorlar galiba 2 temmuzdan beri bende hiçbir hareket yok hala bekliyorum kasa gelince güncelleme yaparsanız iyi olur performansı nasıl vb test yaparsanız süper olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,850
Üyeler
156,529
Son üye
MühendisEmre
Top Bottom