Neler Yeni

İ5 12400f ve rx6700xt sistem 20500tl

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Eren Erkaşda
Ekran kartını takıp powera basacaksın sen soğutucu değiştirmekle ekstra iş çıkardın oda yüksek ihtimal bitmiştir yetiştirirsin sana inanıyoruz
Alırım bi hayırlı olsun darısı başınıza ins
1000176827.jpg

Starlex

80+ Silver

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Eren Erkaşda
Fiyatı iyi f/p ama intel işlemci ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

H.o kral
Eyvallah reisim

Ben bir süre böyle kullanırım termal macunla falan uğraşmak istemiyorum kasanın rgb ışıkları kapama açma tuşu var mı yoksa istemsiz otomatik mi yanıyor
14 farklı modu var fanların, renk değiştireni, tek renk yananı, tüm renkler aynı anda yananı, 5 6 tane de tek renk seçeneği var işte

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Gamze Çelik
Alırım bi hayırlı olsun darısı başınıza ins
Alıntıyı görüntüle
Hayırlı olsun çok şık duruyor coil whine testi bekliyoruz ışıklar hakkında şeyi sormuştum kapanabiliyor mu kapat aç seçeneği var mı bazılarında yokmuş çünkü bu sefer anakarttan rgb kablosunu söküyormuşuz ışık görmemek için.

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Eren Erkaşda
Hayırlı olsun çok şık duruyor coil whine testi bekliyoruz ışıklar hakkında şeyi sormuştum kapanabiliyor mu kapat aç seçeneği var mı bazılarında yokmuş çünkü bu sefer anakarttan rgb kablosunu söküyormuşuz ışık görmemek için.
Coil whine testi ne bilmiyorum aga nasıl yapilcaksa söyle yapiyim

Valla kasayı söktüm yatıyorum yarın akşam tekrar bakıp yazarım istersen kapanma durumunu

H.o çok güzel duruyor he
Eyvallah teşekkür ederim

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Gamze Çelik
Coil whine testi ne bilmiyorum aga nasıl yapilcaksa söyle yapiyim

Valla kasayı söktüm yatıyorum yarın akşam tekrar bakıp yazarım istersen kapanma durumunu

Eyvallah teşekkür ederim
Yüksek fps aldığın bi oyunu açıyorsun ekran kartından ses geliyorsa vızıltı gibi bir ses youtube yazarsan çıkar zaten yoksa sessiz şekilde çalışıyor bu kartların çoğunda varmış ama şansa denk gelmeme ihtimalide var.

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Eren Erkaşda
Yüksek fps aldığın bi oyunu açıyorsun ekran kartından ses geliyorsa vızıltı gibi bir ses youtube yazarsan çıkar zaten yoksa sessiz şekilde çalışıyor bu kartların çoğunda varmış ama şansa denk gelmeme ihtimalide var.
Tamam bakarım da daha bunun windowsu biosları ssd testleri stres testleri falan derken oyuna sıra gelmez şimdilik

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Gamze Çelik
Tamam bakarım da daha bunun windowsu biosları ssd testleri stres testleri falan derken oyuna sıra gelmez şimdilik
ssd testi dediğin ne ne için o okuma yazma hızına mı bakıyoruz hiç duymadım?

birde hangi bios sürümünü kuracaksın banada söyler misin kırmızı yazıyla bi uyarı var onu anlamadım formattan önce mi bios update edeceksin sonra mı yanlış sürümü kurarsakta anakartın çöp olma ihtimali varmış bu anakart modeli hakkında çok konu gördüm böyle
1721333765142.png

Top Bottom