Neler Yeni

Sadece üniversitede yazılım dersleri için laptop

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
430
İsim
Yusuf Kaplan
Bunu düşünüyorum. Evde 70k oyun için ve projeler unity Vs için pc var. Sadcee yanımda okula taşıyıp notlar alıp örnekler yaomak için laptop arıyorum. Okuldan eve gelince o bilgileri ana pc ye geçireceğim. Yeterli olur mu? Genelde c# ve Java için kullanacağım. Ama dediğim gibi proje yapmicam. Sadece not ve örnek kodlar için

Ek olarak bütçe 12k geçmese yeterli. Amazon veya Hepsiburada da alış yaparım. Farklı sitelerde yapmam.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Bunu düşünüyorum. Evde 70k oyun için ve projeler unity Vs için pc var. Sadcee yanımda okula taşıyıp notlar alıp örnekler yaomak için laptop arıyorum. Okuldan eve gelince o bilgileri ana pc ye geçireceğim. Yeterli olur mu? Genelde c# ve Java için kullanacağım. Ama dediğim gibi proje yapmicam. Sadece not ve örnek kodlar için
Bütçe?

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
ozan başaran
ryzen işlemcili acer aspire modellerine bakabilirsiniz daha iyi olur

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
ozan başaran

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
430
İsim
Yusuf Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ryzen işlemcili acer aspire modellerine bakabilirsiniz daha iyi olur
Bu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

şunu örnek verebilirim https://www.epey.com/laptop/acer-aspire-3-a315-44p-nx-ksjey-005.html
rami 32gb a kadar yükseltilebiliyor ve işlemcisinin tdpsi 15w. sadece ekran ips mi değil mi onu bilmiyorum acer aspirede genelde ips kullanılıyordu fakat bundan emin değilim
Ekledim listeme hocam. Sağolun. Gelecek önerilere göre değerlendireceğim. Ama fiyat ve özellik yeterli. 16gb ram özellikle bu fiyata iyi bence

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim

'SteeL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mehmet B

Ek olarak bütçe 12k geçmese yeterli. Amazon veya Hepsiburada da alış yaparım. Farklı sitelerde yapmam.
Hocam 6 ay önce bu bilgisyarın İ5 lisini aldım fakat hiç hoşuma gitmedi kasası çok kalitesiz 2 hafta kullandım sadece açıp kapatırken menteşeler çıtır çıtır ses geliyor
Ekran kaliteside rezalet ve hızı çok iyi degildi
Pili normal kullanımda 3 saat civarı gidiyor

Satıp huaweı matebook d15 i5 aldım
Kasa ve kalitesi çok güzel komple metal gövde ve hızıda çok iyi pili 6 7 saat gidiyor
2 ay önce vatan bilgisyardan gece indiriminden 13.000 TL ye aldım sanada öneririm süper cihaz.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
430
İsim
Yusuf Kaplan
Hocam 6 ay önce bu bilgisyarın İ5 lisini aldım fakat hiç hoşuma gitmedi kasası çok kalitesiz 2 hafta kullandım sadece açıp kapatırken menteşeler çıtır çıtır ses geliyor

Kasa ve kalitesi çok güzel komple metal gövde ve hızıda çok iyi pili 6 7 saat gidiyor
2 ay önce vatan bilgisyardan gece indiriminden 13.000 TL ye aldım sanada öneririm süper cihaz.

İndirime girerse alırım ama şuan o fiyata çıkmam. Amacım beni birkaç sene götürsün kırılırsa vs üzmesin fiyatı. Okulda kullanacağım. 15+ lara cikmam. 12 max 13 o fiyata gelirse bakacağım teşekkürler

https://www.hepsiburada.com/casper-...-500gb-nvme-ssd-gen4-freedos-pm-HBC00005JQWUS bi göz atmak isteyebilirsiniz
12. nesil i5 işlemci 8 çekirdek 12 thread 16 gb ram 500 gb m2 ssd fiyatı 14.000₺
Ekledim listeye. Teşekkür ederim hocam

Çok iyi fiyat. 12 taksit var birde. Güzel

Ek olarak Hepsiburada veya Amazon dışında almam hocam. Şuan Hepsiburada 22 falan gözüküyor. Amazon d16 var o da pahalı

Top Bottom