Neler Yeni

Instagram'da beni engellemeyen birisini arattığımda çıkmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kerem Sınıksaran
Arkadaşlar bi kız beni engellemediği halde bende onun hesabı çıkmıyor ama o benim hesabımı görüyor nedeni ne olabilir? Kızla önceden hiç bir şekilde iletişimim yoktu hunu belirteyim.Başta yan hesaptan sordum abla niye engelledin diye o bana engellemiş miyim dedi ardından hesabımın ss ini attı bende tamam o zaman bende bi bug var kusura bakma dedim ardından o da yok bakmadım zaten Instagram'da böyle sorunlar olabiliyor dedi.Acaba ben sorunca engelini kaldırıp ss atmış mı olabilir yoksa gerçekten bug mı? Hadi engelledi desek o abla 10.sınıf ben 9 um ve önceden hiçbir şekilde konuşmuşluğum veya irtibatım olmadı. Bug desek böyle saçma bir bug olabilir mi? Ayrıca forum kaynaklarında da böyle genel bir yazı bulamadım.Yardımcı olursanız sevinirim 😊

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,925
İsim
Lokman Doğan
Kullanıcı adını bi kisiye yaz
@x şeklinde sonra üstüne tıkla

mehmeths

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Bilgisayar ve Donanım, Yapay Zeka, Yazılım, Çevrebirimleri
engelleyip sonra açmıştır öyle ss atmıştır zaten boşver o tür işlerle uğraşma

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Görkem çetinkaya
Arkadaşlar bi kız beni engellemediği halde bende onun hesabı çıkmıyor ama o benim hesabımı görüyor nedeni ne olabilir? Kızla önceden hiç bir şekilde iletişimim yoktu hunu belirteyim.Başta yan hesaptan sordum abla niye engelledin diye o bana engellemiş miyim dedi ardından hesabımın ss ini attı bende tamam o zaman bende bi bug var kusura bakma dedim ardından o da yok bakmadım zaten Instagram'da böyle sorunlar olabiliyor dedi.Acaba ben sorunca engelini kaldırıp ss atmış mı olabilir yoksa gerçekten bug mı? Hadi engelledi desek o abla 10.sınıf ben 9 um ve önceden hiçbir şekilde konuşmuşluğum veya irtibatım olmadı. Bug desek böyle saçma bir bug olabilir mi? Ayrıca forum kaynaklarında da böyle genel bir yazı bulamadım.Yardımcı olursanız sevinirim 😊
Hocam ablaniz sizi kandırmış
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ablaniz sizi kandırmış
Engelleyip açmış başka açıklaması olamaz

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Alihan YILMAZ
Yeni ve temiz bir hesap aç. Eski hesabı da sil, düzelir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,949
Üyeler
147,249
Son üye
OxeN_
Top Bottom