Neler Yeni

Yardım Temu Siparişim İptal mi oldu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Onboarding Uzmanı
Merhaba arkadaşlar,
Aşağıdaki görselde görüldüğü şeklinde bir bilgilendirme aldım ve uzun süre kargo hareketliliği yoktu acaba aldıklarım geri mi döndü denmek isteniyor yoksa uzun süre gümrükte kontrol edilecek mi denmek isteniyor, başına gelen var mıydı acaba, tek paket gönderiliyor dendiği için ıvır zıvır küçük hediyelik 22 parça eşya almıştım, 1400 liralık vergiler dahil bir alışveriş olmuştu, şimdiden dönüşleriniz için teşekkür.

Screenshot_2024-06-27-15-20-25-68_df80084b9b2d1b20a1d541035bc91336.jpg

leoumutjr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yusuf Karayer
Merhaba arkadaşlar,
Aşağıdaki görselde görüldüğü şeklinde bir bilgilendirme aldım ve uzun süre kargo hareketliliği yoktu acaba aldıklarım geri mi döndü denmek isteniyor yoksa uzun süre gümrükte kontrol edilecek mi denmek isteniyor, başına gelen var mıydı acaba, tek paket gönderiliyor dendiği için ıvır zıvır küçük hediyelik 22 parça eşya almıştım, 1400 liralık vergiler dahil bir alışveriş olmuştu, şimdiden dönüşleriniz için teşekkür.

Alıntıyı görüntüle
Hayır iptal olmamış işte gecikme diyor.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,649
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Merhaba arkadaşlar,

Alıntıyı görüntüle
22 parça 27 parça siz ne alıyorsunuz arkadaşlar fdskşhjfdsfds
hocam bende 27 ürün aldım durumla ilgili güncelleme olunca yazar mısın

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
487
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık

yerçileği

80+ Bronze
not:temudan alışveris yapmadım
aynı anda yurt dışından 27 parça ürünü getirebiliyormusunuz türkiyeye ben ayda 5 ürün diye biliyorum
duyduğuma göre temuda paketleri toplu yapıyorlar 10 tane aldığım ürünü büyük tek kutuya koyuyorlar o yüzden sıkıntı olmuyormuş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,737
Üyeler
147,595
Son üye
yischu
Top Bottom