Neler Yeni

İmei Atılan Telefon Güncelleme Alır Mı?

kdrcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kadir can şahin
yurtdışı kaçak telefonlara imei atıldıktan sonra aylık gelen güvenlik yazılımı veya normal herhangi bir yazılım güncellemesi alır mı yoksa almaz mı?

Turkmangg123

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Reşit Akalın
IMEI yi orjinal devletten aldıysan güncelleme alır ancak kaçak şekildeyse atılmaz. Telefonu bozuyor

kdrcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kadir can şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
IMEI yi orjinal devletten aldıysan güncelleme alır ancak kaçak şekildeyse atılmaz. Telefonu bozuyor
normalde güncelleme geldiğinde, kaçak imei olan telefonda ayarlar bölümünde güncelleme gözükmez diyorsunuz doğru mu anladım?

Turkmangg123

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Reşit Akalın
normalde güncelleme geldiğinde, kaçak imei olan telefonda ayarlar bölümünde güncelleme gözükmez diyorsunuz doğru mu anladım?
Hayır görülür. Şuan 2.5 yıldır kaçak redmi 9t kullanıyorum. İlk başta sim kartın yuvasının yerini değişince tekrar bı 6 ay kullandım ben. Sonra o 6 ay geçince bu sefer sim yeri değiştirme işe yaramadı ve telefona yazılım attırdım. Şimdi herhangi güncelleme bildirisi geliyor ama güncelleme yaparsam telefon bozulur. Telefoncuya götürmen gerekir

kdrcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kadir can şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır görülür. Şuan 2.5 yıldır kaçak redmi 9t kullanıyorum. İlk başta sim kartın yuvasının yerini değişince tekrar bı 6 ay kullandım ben. Sonra o 6 ay geçince bu sefer sim yeri değiştirme işe yaramadı ve telefona yazılım attırdım. Şimdi herhangi güncelleme bildirisi geliyor ama güncelleme yaparsam telefon bozulur. Telefoncuya götürmen gerekir
yani kaçak telefonu güncelledikçe imei bozuluyor ve telefoncuya gidip düzelttirmek gerekiyor o zaman

Turkmangg123

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Reşit Akalın
yani kaçak telefonu güncelledikçe imei bozuluyor ve telefoncuya gidip düzelttirmek gerekiyor o zaman
IMEI bozulmuyor. Kaçak IMEI o. Kaçak olduğu için ve yasal olmadığı için telefonların sime bağlanması engelleniyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,976
Üyeler
154,162
Son üye
felina0
Top Bottom