Neler Yeni

Programımı Test Edermisiniz?

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Kurmayı dene öyle algılama otomatik siliyo maalesef sıkıntıyı hala araştırıyorum bulunca söylerim ama şu anda öyle uyarı vermez
İmzalama aracı ile imzalaman lazım. İleriye dönük düşünürsen çözümü böyle ya binlerce kişi indircek ve izin verecek şikayet olmadıkça o hata gidecek yada flash bellek gibi bir imzalama aracı alıyorsun microsoft'tan anca öyle. Yada kodlarını düzelticeksin dosya erişimi filan kodu kullanmayacaksın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berksan
İmzalama aracı ile imzalaman lazım. İleriye dönük düşünürsen çözümü böyle ya binlerce kişi indircek ve izin verecek şikayet olmadıkça o hata gidecek yada flash bellek gibi bir imzalama aracı alıyorsun microsoft'tan anca öyle. Yada kodlarını düzelticeksin dosya erişimi filan kodu kullanmayacaksın.
Ab sıkıntıyı anladın gibi bakarım. bu arada Video Veya kütüphaneyi kendin Yüklüyorsun veya Ekliyosun o anlamda sıkıntı yok. yarın detaylı yükleme kullanma rehberi atarım . programı dendinmi bu arada
Mesaj otomatik birleştirildi:

İmza Nasıl Alınıyo bu arada Hocam

Son düzenleme:

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Mehmet Eyüp Atan
İmza Nasıl Alınıyo bu arada Hocam
Biraz tuzlu fiyatı araştırmak lazım aracı firmalar var Türkiyeden. Programı denedim. Tavsiye verdim sebebi neler olabilir diye. Video atsanda kimse inanmaz en iyi yönetimi imzalama filan yapmak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berksan
Biraz tuzlu fiyatı araştırmak lazım aracı firmalar var Türkiyeden. Programı denedim. Tavsiye verdim sebebi neler olabilir diye. Video atsanda kimse inanmaz en iyi yönetimi imzalama filan yapmak.
Tamam. Farklı olarak Uygulaman Şu Şöyle oLsa İyi oLurdu Dediğin Bir Kısım Varmı? Buton İsimleri ve Açıklamanın Kısa Kalması Dışında

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Tamam. Farklı olarak Uygulaman Şu Şöyle oLsa İyi oLurdu Dediğin Bir Kısım Varmı? Buton İsimleri ve Açıklamanın Kısa Kalması Dışında
İndirmedim o yüzden bilemiyorum.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,976
İsim
HBE
Uygulama Bir Film/Dizi/Video Kütüphane Uygulaması Ama İçindeki Medyayı Oynatmanız için Vlc Kütüphaneleini Kullandım.
Kullanımını Detaylı Anlatının Yakın Zamanda Atarım Program Şu An Yeni
Desteklenen formatlar nedir? Birde ben bir filmi indirip içine upload falan mı etmeliyim? Yoksa yürütme şansım var mı? Eğer indireceksem neden bu uygulamayı kullanmalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berksan
Top Bottom