Neler Yeni

Bütçeye uygun sistem önerilerinizi bekliyorum

asko56

80+ Silver
Hocam upgrade etmeyi düşünmüyorum zaten çok eski parçalar çok eskiden alındı fakat atayım. Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Aslında bu sisteme güzel bir hava soğutcu ile ryzen 5600 takabilirsin elinizde bulunan ürünü iyi bir fiyata satıp 5600 e terfi edebilirsiniz ayrıca ekran kartı olarak 2.elden rtx 4060 alabilrsiniz böylece çok ucuza güzel bir güncelleme yapmış olursunuz

VVentos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit
Aslında bu sisteme güzel bir hava soğutcu ile ryzen 5600 takabilirsin elinizde bulunan ürünü iyi bir fiyata satıp 5600 e terfi edebilirsiniz ayrıca ekran kartı olarak 2.elden rtx 4060 alabilrsiniz böylece çok ucuza güzel bir güncelleme yapmış olursunuz
Çok ucuzundan dediğin ne kadar ? Ayrıca arkadaşlarımla bir kez daha konuştum şuanda en iyi 4070Superli sistemi bu şekilde yaptık bu fiyata. 45k gibi bir fiyatı var. Beni yıllarca götürür umuduyla satın alacağım. Bakabilir misin ?

1719947663029.png

asko56

80+ Silver
Çok ucuzundan dediğin ne kadar ? Ayrıca arkadaşlarımla bir kez daha konuştum şuanda en iyi 4070Superli sistemi bu şekilde yaptık bu fiyata. 45k gibi bir fiyatı var. Beni yıllarca götürür umuduyla satın alacağım. Bakabilir misin ?

Alıntıyı görüntüle
Elinizde bulunan kart 2000 e alıcı bulur 4060 2.elde 9000 tl 7000 tl ye geliyor kart

İşlemci ise elinizde bulunan işlemci 1000 tl eder alacağın 5600 ise 4000 tl olsa 3000 e gelicektir

Soğutucu güzel bir 240 mm sıvı soğutuma takarsın 2500 a

Hepsi 12.500 eder ve işini baya görür elinde kalan parayada dovize atar beklersin

wt atlas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Yasir saygı
Bütçeyi daha arttırabileceğimi zannetmiyorum. Zar zor 30'dan 40'a kadar esnetebildim. Arkadaşım bu sistem üzerinden güncelleme yaptığını söylemişti. https://www.gamegaraj.com/urun/shark-7000/
Ram de bu şekilde:
Alıntıyı görüntüle

Sistemi oyun ve gündelik için kullanacağım. 4060ti bile bana çok büyük bir artış sağlayacaktır fakat hangi arkadaşıma sorarsam sorayım 4060ti alacağına 10.000 lira daha ekleyerek 4070 Super'e sahip bir sistem toplamamın günümüz şartlarında çok daha mantıklı olacağını söylüyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz ?
rtx ekran kartini bosver amd al sirf ray tracing için alacaksan bos veya dlss yada driveri icin amd saf gucte ezer gecer bas amd

VVentos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit
rtx ekran kartini bosver amd al sirf ray tracing için alacaksan bos veya dlss yada driveri icin amd saf gucte ezer gecer bas amd
Hocam saf güçte herkes zaten AMD'nin daha iyi olduğunu söylüyor fakat gerek driver gerekse teknoloji olarak NVDIA almamın daha doğru olacağından bahsettiler. Ondan dolayı düşünmeye başladım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha farklı önerileriniz varsa veya dizip yardımcı olmak isterseniz atın lütfen. Konuyu aktif saat saat takip ediyorum.

Top Bottom