Neler Yeni

Programı Test Eder Misiniz? Güncel...

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berksan
Merhaba Bir Film/Dizi/Video/Anime Kütüphanesi Yaptım. Burada Siz İçeriği Ekliyorsunuz. Yani Derliyosunuz. Programı İlerde Geliştirecem Şuan Beta Test Ederseniz Sevinirim.
Öncekinde Sanırım İmza Hatası Vardı Ekleyemedim Ama Halledicem
Sağ Üstten Nasıl Kullanılır Sekmesinden Programı Görebilirsiniz.
Öneriniz Olursa Bu Formun Altına Yazın Lütfen

Son düzenleme:

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Mert
CXEgb-br1TGNSVPzewEWowWm3ioCRxOgnjB0D8Mm8PifK51-XQLdv5K5ZARoPw3AOzkWMTYpfU51oZ4SzEYbG0zorhOfxJ_0YfCYoTgPtdaShJlecUzwGhP_9pHuuJNArw=w1280

ISlvIPnbU3pXuENfPXxbNdI4qh9gKWgqOewomU-i-xpP2VmljlZv9hRa-qrndjILvTKtTsBnB-vvDOnBLDuDpRyOMYRYHhhrLag0z0eleffN5Bdn03FZEfruBYRgibLN=w1280

kYCABkPjttXvlyIpoRQjNSZPd-zod2ob384BQiGuwsyC1gU7QqGWG1_VxvNG5yUp-s_62_DgrB1lalLqEhaX3sXG2AfKn_rYg5W8pANlic_I2F1OuxD8D_3q7J1yyVn0fQ=w1280

_HN-NmBSTsllCkSPUSeQaMo7y4XCNqmWwP-n75JoOSblE0qTdWyFh-Zn7P2o6r7fQ-nqlDRmGpElC0FpCxzh9x5_9Y8-fZDg5CkQnxflVNJcX956L6bits7ls3z0Kx1bZw=w1280

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Mert
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berksan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben anlatamadım, hallettim.

GrieeX alternatifi gibi bir şey yapmaya çalışıyorsun değil mi ?
ilk Kez Senden Duydum Bu Uygulamayı Ama Daha İyi Görsellikte Kolay Kullanımlısı Diyelim. Öğrenciyim Kendimi Geliştirmek İçin Yapıyorum. Şuanlık Mobil Versiyon Zor Olduğundan Winfomla Yaptım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk ben bilgisayarı sana saldım sen takıl işin bitince söylersin kapatırım:
Alıntıyı görüntüle
Merak Etme Kral Program Programfiles e Kuruluyo Siz Bir Filim veya Bölüm Ekleyeceğniz Zaman bu Programfilese Yüklenen C:\Program Files (x86)\Berk\BerkPlayerLite\Debug\FilmVeDizi Klasörüne Yükleniyo Dosyalar windows Bunu Yaparken İzin istiyo Doğal Olarak

Ben anlatamadım, hallettim.

GrieeX alternatifi gibi bir şey yapmaya çalışıyorsun değil mi ?
Bu arada Önerin Varmı

Son düzenleme:

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Mert
ilk Kez Senden Duydum Bu Uygulamayı Ama Daha İyi Görsellikte Kolay Kullanımlısı Diyelim. Öğrenciyim Kendimi Geliştirmek İçin Yapıyorum. Şuanlık Mobil Versiyon Zor Olduğundan Winfomla Yaptım

Merak Etme Kral Program Programfiles e Kuruluyo Siz Bir Filim veya Bölüm Ekleyeceğniz Zaman bu Programfilese Yüklenen C:\Program Files (x86)\Berk\BerkPlayerLite\Debug\FilmVeDizi Klasörüne Yükleniyo Dosyalar windows Bunu Yaparken İzin istiyo Doğal Olarak

Bu arada Önerin Varmı

Buton güncellemen iyi olur arkadaşın dediği gibi. Ayrıca koyu ve açık temalar uygulayabilirsin...
GrieeX ve DivxTurk gibi uygulamaları inceleyerek beyazperde, imdb gibi sitelerden veri çekmesini sağlayabilirsin.
Yapabileceklerin hayal gücünle sınırlı sadece... Güzel şeyler yapacağına inanıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,875
Üyeler
147,959
Son üye
PALAMUT
Top Bottom