Neler Yeni

Acer Nitro 5 RTX 4050 Önerir misiniz?

Tkoc1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ali taha
Bu bütçeye göre ideal bir seçim burda asıl önemli olan bütçe, ne kadar yüksek olursa alternatif seçeneklerde genişler. Bu fiyata 140w güç ile 16gb hayli işini görür

hestia06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Okan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu bütçeye göre ideal bir seçim burda asıl önemli olan bütçe, ne kadar yüksek olursa alternatif seçeneklerde genişler. Bu fiyata 140w güç ile 16gb hayli işini görür
Haklısın elbette, yorumun için teşekkür ederim. Bütçeyi 25k olarak belirledim. Diğer satış platformlarını da ele alırsak bana en mantıklısı bu geldi. İlk defa Acer alacağım, ondan dolayı en azından kullanan birilerini bulabilirsem fikir de almış olurum.

Tkoc1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ali taha
Haklısın elbette, yorumun için teşekkür ederim. Bütçeyi 25k olarak belirledim. Diğer satış platformlarını da ele alırsak bana en mantıklısı bu geldi. İlk defa Acer alacağım, ondan dolayı en azından kullanan birilerini bulabilirsem fikir de almış olurum.
Rica ederim acer nitro 5 kullananlar çoğu sıcaklık ve batarya çabuk bitmesi konusunda şikayetçi bu sakın alınmaz anlamına gelmiyor bu fiyat aralığında normal olacak her farklı modellerde bu sorunlar yaşanıyor, acer bunu nitro 16 da genel olarak geliştirdi eğer bütçenizi 3k daha artırırmak gibi bir durum olursa acer nitro 16 öneririm nitro 5 göre sıvı metal soğutma, uzun batarya, 16.0 inc, 1920x1200 çözünürlük gibi artılar sunuyorlar

hestia06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Okan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgilendirme Mesajı: Acer cihazı satın aldım ve bugün hdd, m2 ve ram takviyesi yapabilmek için müşteri hizmetlerini aradım. AN515-58 ve AN515-46 modellerinde servis haricinde herhangi bir müdahale yapılamayacağını, yapılırsa garanti dışı kalacağını belirttiler. Bu seriden cihaz alacak ve takviye yapmayı düşünenler varsa diye paylaşıyorum.

Furkhan0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
furkan ay
Bilgilendirme Mesajı: Acer cihazı satın aldım ve bugün hdd, m2 ve ram takviyesi yapabilmek için müşteri hizmetlerini aradım. AN515-58 ve AN515-46 modellerinde servis haricinde herhangi bir müdahale yapılamayacağını, yapılırsa garanti dışı kalacağını belirttiler. Bu seriden cihaz alacak ve takviye yapmayı düşünenler varsa diye paylaşıyorum.
Peki bulunduğumuz memlekette servis yoksa nasıl olacak? herhangi bir bilgisayarcıya gidip çözüm bulamaz mıyız onları arasak vs.?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet Yasin KANLI
Merhaba,

NVIDIA 4050 ekran kartlı yeni bir dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. Şu an verdiğim linkteki ürüne karar aldım. Siz olsanız hangi RTX 4050 ekran kartlı laptopu seçerdiniz, fikirlerinizi paylaşabilir misiniz?

Link: https://www.hepsiburada.com/acer-ni...nh-qlzey-00d-p-HBCV00006L1ZWW?magaza=Teknorya
Acer in hiçbir ürünü alınmaz ben aldım cihazımda bir sorun oluştu 2 ay boyunca cihazımı tamir edemediler müşteri hizmetlerindeki çalışanların laubali tavırları insanı delirtiyor satış sonrası desteği en berbat şirket. tabii ki teknoloji şans işi bende olan sıkıntı sende olmayabilir ama bu risk göze alınabilecek bir şey değil, cihazımı çok severek aldım ama şuan kendi kendime diyorum ki keşke daha düşük bir sisteme sahip Lenovo veya MSI alsaydım benden söylemesi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende de Acer var sana tek söyleyeceğim elindeki cihazdan kurtul herhangi bir sıkıntı olursa kesinlikle yardımcı olmuyorlar seni süründuruyorlar benim cihazım 2 aydır teknik serviste hala iade için rapor yollamalarini bekliyorum ve bu seferden önce de Aralık ayında yolladım Şubat ayına kadar tamir edemediler Kasım ayında aldığım cihaz 4 ay tek ik serviste durdu

Top Bottom