Neler Yeni

Bitirmelik oyun önerisi düşük sistem

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can
Merhaba arkadaşlar,
Kısa süren bitirmelik oyun biliyor musunuz? Düşük sistem olursa iyi olur. Max Payne indiriyorum. Batman serisi nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmail Erzurumlu
Batman serisi oynayıp çok zevk alarak bitirdiğim oyunlar arasındadır uçma , dövüş , hikaye açısından yılına göre gayet iyi oyun steamde indirimdeydi hatırladığım kadarıyla kontrol etmenizi öneririm.

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Batman serisi oynayıp çok zevk alarak bitirdiğim oyunlar arasındadır uçma , dövüş , hikaye açısından yılına göre gayet iyi oyun steamde indirimdeydi hatırladığım kadarıyla kontrol etmenizi öneririm.
Başka öneriniz var mı? Düşük sisteme sıralışı nasıl oluyor ilk oyun hangisi batmanın? Benim makine kötü de. Aşağıya sistemimi yazıyorum.

Intel Celeron N2840 2.16 Ghz Çift çekirdek
4 GB RAM
Intel HD Graphics 1 GB

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmail Erzurumlu
Arkham Origins (ki kendisi pakete dahil değil, bence çok da oynanması gerekmiyor ama sonuç olarak hikayenin öncesi.)
Arkahm Asylum.
Arkham City.
Arkham Knight.
_______
Oyun olarak gta serilerini oynadıysanız bile tekrardan bitirmenizi önerebilirim ya da metro serisi son oyunu oynayamayabilirsiniz ancak güzel oyun portal serisi follaut serisinden bi oyun düşük sistem istiyordu onlara bakabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

mafia seriside oynanabilir.

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can
Arkham Origins (ki kendisi pakete dahil değil, bence çok da oynanması gerekmiyor ama sonuç olarak hikayenin öncesi.)
Arkahm Asylum.
Arkham City.
Arkham Knight.
_______
Oyun olarak gta serilerini oynadıysanız bile tekrardan bitirmenizi önerebilirim ya da metro serisi son oyunu oynayamayabilirsiniz ancak güzel oyun portal serisi follaut serisinden bi oyun düşük sistem istiyordu onlara bakabilirsiniz.

Portal'ı oynadım. Follaut nedir? Mafia serisini buglardan sebebiyle soğudum.

Arkahm Asylum.
Arkham City.
Arkham Knight.
_______

Hocam Max Payne'nin korsanı sorunlu. Yükleyemedim.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmail Erzurumlu
farklı sitelerden indirmeyi denemelisin, korsan oyun önermem ancak bazen sorunlar çıkarabiliyor

fallout 3 olarak düzelteyim hocam hikayeli rol yapma tarzı gayet akan ve saran bir oyundur benim için.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
1720540563817.png

masxar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
mustafa çalışır
Merhaba arkadaşlar,
Kısa süren bitirmelik oyun biliyor musunuz? Düşük sistem olursa iyi olur. Max Payne indiriyorum. Batman serisi nasıldır?
Ultrakill ve animal well ikiside güzel oyunlar ultrakill insanı biraz yoruyor tek sıkıntısı o

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can
farklı sitelerden indirmeyi denemelisin, korsan oyun önermem ancak bazen sorunlar çıkarabiliyor

fallout 3 olarak düzelteyim hocam hikayeli rol yapma tarzı gayet akan ve saran bir oyundur benim için.
Fallout 3 de bebek iken hangi özelliklere vermeliyim?

Top Bottom