Neler Yeni

Ekrana Görüntü Gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Murat Talha Teke
Arkadaşlar merhaba.
www.tebilon.com

AMD 7500F-GIGABYTE Radeon RX 7700 XT GAMING OC 12GB-GIGABYTE A620M-H-XPG LANCER BLADE 16GB-KIOXIA 500GB Uygun Fiyatları ile Tebilonda

TEBİLON Marka AMD 7500F-GIGABYTE Radeon RX 7700 XT GAMING OC 12GB-GIGABYTE A620M-H-XPG LANCER BLADE 16GB-KIOXIA 500GB Avantajlı Fiyatları ve Taksit Seçenekleri ile Tebilonda
www.tebilon.com
www.tebilon.com

Bu kasayı henüz dün teslim aldım fakat şöyle bir sorunum var. PC açılırken ekranda HDMI kablosu takılıysa ekrana görüntü gelmiyor. Görüntünün gelebilmesi için PC'yi açarken HDMI kablosunun takılı olmaması gerekiyor. Bir önceki kasada ekranı gayet rahat kullanıyordum, bu kasa gelince böyle bir sorun oldu. 2 tane farklı HDMI kablosu denedim sonuç aynı. Bu sorunu daha önce hiçbir kasada yaşamadım. Kabloyu ekran kartına bağlayıp çalıştırıyorum. Evimde 2 tane kasa var bu üçüncü kasa kasayı 3 farklı monitör ve kablo ile denedim sorun hepsinde aynı.Yetkili servisle görüştüğümde işlemciyi sök tak dediler. İşte olduğum için deneyemedim ama işlemciyle bir alakasının olduğunu düşünmüyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.

bozbilen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Buğrahan Özbilen
monitör ayarlarından hdmi çıkışını seç. Bios update yap. biosta pci express ayarlarını kontrol et.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Murat Talha Teke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
monitör ayarlarından hdmi çıkışını seç. Bios update yap. biosta pci express ayarlarını kontrol et.
Ekranda hdmi çıkışı seçili. Ama biosa giremiyorum ekranda hdmi takılı olsada olmasada biosa girdiğimde görüntü asla gelmiyor.

Top Bottom