Neler Yeni

BİM'de Bilkom garantili PS4 Slim 12K

Yigkikt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yiğit
Arkadaşlar ürün sıfır ve 2 yıl Bilkom garantili.Oynayabileceğiniz oyunlara baktığımızda böyle bir dengi sıfır pc sistemi 12k ya almak imkansız.Evde de TV'nize bağlayıp ucuza oyun keyfini yaşayabilirsiniz.Bazı arkadaşlar 6k ya ikinci eli olduğunu yazmış evet var ama çoğu yıpranmış açılmış ve işlem görmüş cihazlar ve fat ısınan modeller.Slim modelleri sorunsuz açılmamış olanları 9-10k ve garantisiz. 3-4k daha koyup garantisiz ve ikinci el ps5 de alabilirsiniz.Ama onlarda digital sürümler.Yani cd kirala takasla gibi durumlarınız olamayacak.
Sıfır ve iki sene garantili olması bu kadar önemli ise alın gitsin demek isterdim ama onu bile diyemiyorum çünkü deli saçması bir fiyat.. Dijital versiyonda evet takas vs olmuyor lakin aldığınız oyun kütüphanenizde gelecek ps cihazları da destek verdiği sürece ömür boyu sizin bunu da atlamayın. Önerim kesinlikle temiz 2. el Ps5 almaktan yana son karar sizin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana kalırsa çoğu oyunu zaten pcye çıkan oynasam da 30fps oynayacağım PS4 yerine gider ikinci elden bir Steam Deck alırdım o bile daha mantıklı geliyor düşününce.

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Ertuğrul Bolat
Sıfır ve iki sene garantili olması bu kadar önemli ise alın gitsin demek isterdim ama onu bile diyemiyorum çünkü deli saçması bir fiyat.. Dijital versiyonda evet takas vs olmuyor lakin aldığınız oyun kütüphanenizde gelecek ps cihazları da destek verdiği sürece ömür boyu sizin bunu da atlamayın. Önerim kesinlikle temiz 2. el Ps5 almaktan yana son karar sizin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana kalırsa çoğu oyunu zaten pcye çıkan oynasam da 30fps oynayacağım PS4 yerine gider ikinci elden bir Steam Deck alırdım o bile daha mantıklı geliyor düşününce.
Hocam neden hep ikinci elle kıyaslıyorsunuz.Adamlar size sıfır ve 2 yıl resmi garanti sunan ürün sunuyor.Mantıklı olan sıfır ve garantili ürünlerle kıyaslamak.

vRos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ferhat
4 aylık taksitle alabiliyorsunuz nakiti olmayanlar için avantaj sayılır taksit en azından insanı rahatlatıyor 3 5 koyup 2.el ps5 alabiliyorsan PS4 alma zaten nakitim yok aylık ufak ufak öderim diyorsanız alınabilir bence

Yigkikt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yiğit
Hocam neden hep ikinci elle kıyaslıyorsunuz.Adamlar size sıfır ve 2 yıl resmi garanti sunan ürün sunuyor.Mantıklı olan sıfır ve garantili ürünlerle kıyaslamak.
Sormak istiyorum 2 sene garantili satın aldığınız kaç cihazı 2 sene içinde garantiye yollamak zorunda kaldınız veya sırf 2 sene belki de kullanmayacağınız bir garanti için 10 senelik cihazı 12k fiyat ile almak ne kadar mantıklı? Son karar tabii sizin ama bi soru sormuşsunuz biz de daha iyisine sahip olun diye fikir belirtiyoruz.

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
956
İsim
Ömür
Garanti çok işe yaramıyo başından sağıyo milleti zaten gider yurt dışı sıfır ps5 alırım çok daha iyi

ihaveful79

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
533
İsim
Efe
illa ps alınacaksa 2.el 3.el farketmez ps5 alın. 12 bin TL 'ye ayrıca arkadaşın bahsettiği tarzda bir sistem maalesef yok. Olsa dediği doğruydu o zaman bir nebze tavsiye edilebilirdi. Bu fiyata PS4 alınmaz arkadaş. 0 da olsa alınmaz YTD

nokapost

80+
Ya allah aşkına bunu indirim diye koymaya utanmiyormusun ya 17K ya sıfır ps5 varken bunun yüzüne anca ağır enayinin biri bakar

YazılımKafa

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle

Arkadaşlar ürün sıfır ve 2 yıl Bilkom garantili.Oynayabileceğiniz oyunlara baktığımızda böyle bir dengi sıfır pc sistemi 12k ya almak imkansız.Evde de TV'nize bağlayıp ucuza oyun keyfini yaşayabilirsiniz.Bazı arkadaşlar 6k ya ikinci eli olduğunu yazmış evet var ama çoğu yıpranmış açılmış ve işlem görmüş cihazlar ve fat ısınan modeller.Slim modelleri sorunsuz açılmamış olanları 9-10k ve garantisiz. 3-4k daha koyup garantisiz ve ikinci el ps5 de alabilirsiniz.Ama onlarda digital sürümler.Yani cd kirala takasla gibi durumlarınız olamayacak.
Ps 4 e 12 k vermeyi mi tavsiye ediyorsun? 15 16 ya sıfır ps5 ler varken hemde. Konu açmak için konu açmayın kardeşim

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Turquoise Blue
7 yıldır ve hala Ps4 slim kullanan biri olarak söylüyorum sıfır Ps4 için 12 bin tl çok çok fazla bir para. Konsol ve kumanda fiyatlarındaki saçmalıklar bitmek bilmiyor nedense, acayip fiyatlandırmalar var. Yaklaşık fiyatlara ikinci el Ps5 varken asla alınmaz, alınması büyük hata olur.

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
icardi
10 senelik cihazın sıfırı mı olur? Ömrü bitmiş bir konsol. 6 ya temiz ikinci el alın geçin çok lazımsa. Satmaya kalksan 6 bin direkt zarar. Sıfır ps5 alınıyor az daha koyunca bunu neden anlamıyorsun da ps4 övüyorsun?

bakober

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Barkın
Alıntıyı görüntüle

Bende PS4 kullanıyorum asla almak gibi bir hata yapmayın bundan sonra çok eskidi çünkü. GTA 5 30fpste çalışıyor. Bütün oyunlar PS plus istiyor. Oyunlar çok pahalı. Alıp 40fps fortnite oynarsınız anca. Ben 2ay önce 16kya sistem aldım mis gibi istediğim oyunu 100+FPS oynuyorum sakın bunu almayın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,976
Üyeler
154,162
Son üye
felina0
Top Bottom