Neler Yeni

FPS im neden düşük bu sisteme göre lütfen yardım edin nolur:(

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,658
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Şu yazıları okurken kahkaha atmayan var mı allah rızası için bende mi problem var dflşasfhjdsfds?

Dostum valoda dün 300 dü bugün 200 aldım optimizasyon berbat tek valo oynayarak fps değerine göre şey yapmanda ayrı olay iyi forumlar fdlşijsjfdsfdsfds

djaxlee6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak
7500f le 700 fps alman imkansız yere duvara bakmıyorsan ölüm oyunu hariç kaç gündür bu konu açık
? Ölüm maçında 450 alıyorum. Bu attıgim videoda 1440 p oynuyor bu arada
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu yazıları okurken kahkaha atmayan var mı allah rızası için bende mi problem var dflşasfhjdsfds?

Dostum valoda dün 300 dü bugün 200 aldım optimizasyon berbat tek valo oynayarak fps değerine göre şey yapmanda ayrı olay iyi forumlar fdlşijsjfdsfdsfds
Videodakine göre attığım nerdeyse bütün oyunlarda fark var . Mesajlarımda bir çok oyunun FPS ini paylaştım .

chuckii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Meto
? Ölüm maçında 450 alıyorum. Bu attıgim videoda 1440 p oynuyor bu arada

Videodakine göre attığım nerdeyse bütün oyunlarda fark var . Mesajlarımda bir çok oyunun FPS ini paylaştım .
PC ni nereden aldın? Bir de 450 alıyorum diyorsun videodakide o civsrlarda aliyo zaten gpu veya ekran kartı ısınıyor olabilir soğutucu qlmani öneririm bende bu pcden alacağım önerir misin ?

djaxlee6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak
PC ni nereden aldın? Bir de 450 alıyorum diyorsun videodakide o civsrlarda aliyo zaten gpu veya ekran kartı ısınıyor olabilir soğutucu qlmani öneririm bende bu pcden alacağım önerir misin ?
Videodaki 550-600 FPS alıyor kardeşim vatandan aldım testini felan herşeyin yaptılar gpu ve ekran kartı stres testinde bile 65 dereceyi geçmiyor ikiside sıvı soğutma var ve 6 tane toplam fan var kasada.eger bu fps değerleri normalse internetteki eski video olduğu için yüksekse şuan aldığım FPS Ler normal ise bu sistemi öneririm

herhangi bi sorun olsa zaten bu değerleri almazsın expoyu kontrol ettim ddedin bi biosu updatelemeyi dene anti virüs vs arkada işlemciyi kullanan başka şeyler mi var bilemiyorum yani
7700xt ve 7500f darboğaz yapmaz demi ? İnternette darboğaz oranı %23 gösteriyor o yüzden
Bazıları internetteki darboğaz hesaplayıcılarin yanlış olduğunu söylemişti kolayca besleyecegi söylenmiş forumlarda

DenV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan Gürkan
Dostum youtube dan custom os ları öğrenebilirsin atlas os revios vs öneririm senin gibi hemen hemen aynı fpsleri alan arkadaşıma yaptım şu an ortalama 500-700 arası oynuyor ekran kartı darboğaz yapsa bile valorant gibi bi oyunda fps sıkıntısı yaşamamalısın çünkü nerdeyse gpu kullanmıyor oyun bi dene istersen yine aynıysa bilemiyorum amd ekran kartlarında sam özelliği var onun açık olup olmadığına bak

şu videoda gösteriyor bunu açtıktan sonra tekrar kontrol et

djaxlee6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak
Dostum youtube dan custom os ları öğrenebilirsin atlas os revios vs öneririm senin gibi hemen hemen aynı fpsleri alan arkadaşıma yaptım şu an ortalama 500-700 arası oynuyor ekran kartı darboğaz yapsa bile valorant gibi bi oyunda fps sıkıntısı yaşamamalısın çünkü nerdeyse gpu kullanmıyor oyun bi dene istersen yine aynıysa bilemiyorum amd ekran kartlarında sam özelliği var onun açık olup olmadığına bak

şu videoda gösteriyor bunu açtıktan sonra tekrar kontrol et
BENİM SİSTEMİMİN DEFAULT YANİ NORMAL HALDE FPS DEĞERLERİ NORMAL İSE SIKINTI YOK AMA BEN SUAN DİGER AYNİ SİSTEMLERİN SEVİYESİNE ÇIKMAK İCİN AYAR YAPIYORSAM SIKINTI ANLATABİLDİMMİ? BENİM SUANKİ SİSTEMİM NORMAL HALİNDE DİĞER AYNİ SİSTEMLER İLE AYNİ VE NORMAL İSE SIKINTI YOK .NORMAL HALİNDE AYAR YAPMASAM ŞUAN FPS LER NORMAL DEMİ ? SADECE AYAR YAPARAK BUNU ARTTIRMAYA ÇALIŞIYORUZ YANİ ? Custom OS ne hiç fikrim yok. Yani arkadasinizda aynı sistemmi vardı yoksa başka sistemle benim aldığım FPS e yakın olan bir sistemmi? Yani farklı sistemdemi?
Sam özelliği nedir onuda bilmiyorum bunlar AMD ekran kartı ayarlarından demi?
Bu arada kasanın açma tuşunun yanında açma tuşundan biraz daha küçük bir tuş var ona basmıştım kasa ışıkları kapanmadan PC yeniden başlatmıştı kendini.yani yeniden başlattı o tuşa basınca . O tuşla alakasi yoktur demi yeniden başlatma tusuymus sanırım o.

Benim anlamadığım şey şu.Fps değerlerimin normal olduğu söyleniyor ama YouTubeda çoğu oyunda aynı sistemde 100-150 FPS fark var ? Bakın bana YouTubedaki benimle aynı sistemi kullananların valorantta olsun CS de olsun ve diğer oyunlarda neden daha fazla FPS aldığını açıklayın lütfen ve ondan sonra ise FPS değerlerimin sistemime göre tamamen doğru olduğunu söyleyin eğer öyle ise .
Bu ikisinin cevabını aldıktan sonra bu konuyu kapatacağım

Son düzenleme:

DenV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan Gürkan
Attığım videoda anlatıyor bakabilirsin youtube a revios veya atlasos nasıl kurulur diye yazıp izleyebilirsin

djaxlee6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak
Attığım videoda anlatıyor bakabilirsin youtube a revios veya atlasos nasıl kurulur diye yazıp izleyebilirsin
Tamam ya gerek yok şuan FPS değerlerim normal ise artırmaya gerek yok ama NORMAL İSE

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,793
Üyeler
152,328
Son üye
Muraddel
Top Bottom