Neler Yeni

TEMU Gümrük İşlemleri - Gümrükten çekme

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Oğulcan Ocaklı
Arkadaşlar selam, biliyorum çok fazla ve gereksiz temu konu içeriği açıldı ama yine de danışmak istiyorum.

Paket Türkiye'ye geldi. Gümrüğe girdi ama bir türlü gümrükten çıkmıyor. Mail üzerinden takip güncelleme mailleri geliyor ama sadece tarih saat güncelliyor. İlerleme yok. Sizde de bu durum bu şekilde mi yoksa benim pakette bir sıkıntı mı oldu?

1720597519414.png

Bayramdurmus

80+ Bronze
Hepimiz'de aynı şuan benim de 02.07'de girdi hala gümrükte bekliyor çok fazla yoğunluk var sanırım

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Muhammed emin efe
Arkadaşlar selam, biliyorum çok fazla ve gereksiz temu konu içeriği açıldı ama yine de danışmak istiyorum.

Paket Türkiye'ye geldi. Gümrüğe girdi ama bir türlü gümrükten çıkmıyor. Mail üzerinden takip güncelleme mailleri geliyor ama sadece tarih saat güncelliyor. İlerleme yok. Sizde de bu durum bu şekilde mi yoksa benim pakette bir sıkıntı mı oldu?

Alıntıyı görüntüle
Gümrükten çekme nasıl işlere bas orada aşamalar değişiyor. Çıkana kadar 4 aşama var.

Bayramdurmus

80+ Bronze

Farklı ülke'de olsa 50 kere ulaşmıştı adamlar 1 hafta sürmüyor çin'den buraya ürün yolluyor bizim gümrük bi işleme alamıyor 10 günde

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
enes hünkar
1 temmuzda girdi benim paketimde dün çıkmış gümrükten hepsijet ile bugün teslim edildi. 1 günde çıkanıda gördüm benim gibi 9 günde çıkanıda.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Mehmet Eyüp Atan

Alıntıyı görüntüle
Bende de gümrükte tık yok kaç gündür

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Oğulcan Ocaklı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gümrükten çekme nasıl işlere bas orada aşamalar değişiyor. Çıkana kadar 4 aşama var.
Kaç gündür 2. aşamada takıldı kaldı sadece tarih güncelliyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

Farklı ülke'de olsa 50 kere ulaşmıştı adamlar 1 hafta sürmüyor çin'den buraya ürün yolluyor bizim gümrük bi işleme alamıyor 10 günde
Eskiden ptt getiriyordu. O daha kötüydü. En azında şimdi biraz daha hızlı ama yine yetersiz

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Muhammed emin efe

Eskiden ptt getiriyordu. O daha kötüydü. En azında şimdi biraz daha hızlı ama yine yetersiz
MNG dışında olanlar aracı kurumlar ile çalıştığı için yavaş. Mng ile benim kargo aynı gece uçağa bindirildi ertesi gün 5 saat içinde gümrükten çıktı. MNG 'nin kendi uçağı vs var çok iyi. We world vs yavaş.

Bayramdurmus

80+ Bronze

Evet şuan gümrük sıkıntı kargo teslim alsa 1-2 güne elime ulaşıyor ilk aldığım ürünler hızlı geldi bu takıldı

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Ömer
1 temmuzda girdi benim paketimde dün çıkmış gümrükten hepsijet ile bugün teslim edildi. 1 günde çıkanıda gördüm benim gibi 9 günde çıkanıda.
Hepsijet mi :pepega: Kendi sitesinde bu bilgi yok bile. Sadece PTT&MNG ve Aras olarak girmişler. Umarım bana da HBjet getirir.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Krom
Gümrük işlemleri ortalama 12-13 gün civarı sürüyor. Aşamalara tıklayın zaten aşamaları görürsünüz hocam :)

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Hasan Genc
aşamalar görünüyordu şuan gözükmüyor
1720908834652.png

Top Bottom