Neler Yeni

i5-13400f işlemciyi soğutmak için kule tipi soğutucu önerir misiniz?

omerd06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Salih Demir
İşlemcim havaların ısınmasıyla birlikte 90 derecelere kadar çıkmaya başladı ve soğutucu almak şart oldu.
bütçe. 2.000 tl eğer çok iyi soğutur dediğiniz bir işlemci varsa bütçeyi biraz daha arttırabilirim.
Kasa: Bitfenix Nova Mesh SE TG 4ARGB
Anakart: İntel PRO H610M-E DDR4
Önerdiğiniz soğutucu bu parçalarla uyumlu olursa sevinirim.

omerd06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Salih Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cevaplar için teşekkür ederim sadece aklımda bir soru kaldı benim stok fanım bile ramlarimle dip dibe yani bu hava soğutucular sığar mı?

eren28tr

80+ Gold
Cevaplar için teşekkür ederim sadece aklımda bir soru kaldı benim stok fanım bile ramlarimle dip dibe yani bu hava soğutucular sığar mı?
sığar phantom spirit alabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
YAKUP HAN POLAT
Yanlış Kategori
İşlemcim havaların ısınmasıyla birlikte 90 derecelere kadar çıkmaya başladı ve soğutucu almak şart oldu.
bütçe. 2.000 tl eğer çok iyi soğutur dediğiniz bir işlemci varsa bütçeyi biraz daha arttırabilirim.
Kasa: Bitfenix Nova Mesh SE TG 4ARGB
Anakart: İntel PRO H610M-E DDR4
Önerdiğiniz soğutucu bu parçalarla uyumlu olursa sevinirim.
Kardeşim ilanımda rampagenin kule tipi soğutucu şu var 1 2 ay kullandım daha sonra yeni işlemcimle Stok fanlı şekilde kullanmaya başladım uygun sayarım sana düşünürsen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim ilanımda rampagenin kule tipi soğutucu şu var 1 2 ay kullandım daha sonra yeni işlemcimle Stok fanlı şekilde kullanmaya başladım uygun sayarım sana düşünürsen

omerd06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Salih Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim ama arkadaşların önerdiklerinden birini alacağım :)

Top Bottom