Neler Yeni

Max 30 k butce ile ne almaliyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet aslan
Bütçe
30000
Merhabalar

Oncelikle yeni uyeyim konuyu umarim yanlis yere acmamisimdir. Allah rizasi icin max 30 k ya kadar cikabilecegim bir oyuncu laptopu onerebiliemisiniz. 3 aydir arastiriyorum her modeli kullanici yorumlarina varincaya kadar okudum ama kafamda bir model belirleyemiyorum. Cok sey istemiyorum ram ve ssd sonradan ilave ettirebilirim onlar sorun degil ilk asamada islemci ve ekran karti onemli benim icin guncel oyunlari rahat akici bir sekilde oynayabileyim yeter. Neden bilmiyorum intelciyim ryzene biraz sogugum. uzun omurlu olsun sogutmasi iyi olsun yeter.
Render filan anlamam sadede keyifli oyun oynamak ve rutin pc isleri yapacagim.

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,394
İsim
eren kılıçoğlu
Merhabalar

Oncelikle yeni uyeyim konuyu umarim yanlis yere acmamisimdir. Allah rizasi icin max 30 k ya kadar cikabilecegim bir oyuncu laptopu onerebiliemisiniz. 3 aydir arastiriyorum her modeli kullanici yorumlarina varincaya kadar okudum ama kafamda bir model belirleyemiyorum. Cok sey istemiyorum ram ve ssd sonradan ilave ettirebilirim onlar sorun degil ilk asamada islemci ve ekran karti onemli benim icin guncel oyunlari rahat akici bir sekilde oynayabileyim yeter. Neden bilmiyorum intelciyim ryzene biraz sogugum. uzun omurlu olsun sogutmasi iyi olsun yeter.

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Mehmet Ali
Merhabalar

140watlık rtx 4050 Asus tuf gaming laptop var elimde düşünürsen özelden yaz knka
Sıfır açılmamış bandrollü Hepsiburada garantili uyguna bırakıcam
Burdan yasak 2. Ele giriyor diyor yöneticiler
Düşünürsen yaz uyguna konuşuruz

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnanirmiasin bugun vatana ugrayip bu pcyi inceledim kasa filan hosuma gitti 999 TL'ye 16 gb ram takviyeside yapabilecegim. Aklima yatan bir pc fakat daha iyisi vardir ve onu kaciriyorumdur suphesi var bende yoksa bu pcye okeyim

OrnFox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berkant Mercan
RTX 3050-4050 serisi laptoplardan uzak durun. Eğer gerekiyorsa birkaç ay daha para biriktirip en azından RTX 60 serisi ekran kartlı bir laptop alın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
140watlık rtx 4050 Asus tuf gaming laptop var elimde düşünürsen özelden yaz knka
Sıfır açılmamış bandrollü Hepsiburada garantili uyguna bırakıcam
Burdan yasak 2. Ele giriyor diyor yöneticiler
Düşünürsen yaz uyguna konuşuruz
Eyvallahta ben sirf gidip gorup yerinde almak icin bi iki bin lira fazladan vermeyi goze alan insanlardanim o yuzden netten almayi dusunmuyorum

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,394
İsim
eren kılıçoğlu
İnanirmiasin bugun vatana ugrayip bu pcyi inceledim kasa filan hosuma gitti 999 TL'ye 16 gb ram takviyeside yapabilecegim. Aklima yatan bir pc fakat daha iyisi vardir ve onu kaciriyorumdur suphesi var bende yoksa bu pcye okeyim
Maksimum 30kya alabileceğin en iyi laptop bütçe 1k artarsa rtx 4060 bu var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

RTX 3050-4050 serisi laptoplardan uzak durun. Eğer gerekiyorsa birkaç ay daha para biriktirip en azından RTX 60 serisi ekran kartlı bir laptop alın.
3050 okey 4050 neden alınmaz?

Atemix38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Atemix38
Merhabalar

3K fazla verip bunu al https://www.sahibinden.com/ilan/iki...16gb-ram-1tb-ssd-8gb-rtx4070-1183766536/detay

Top Bottom