Neler Yeni

Öneri Laptop İçin Sata 3 SSD Önerisi

kedi1453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Turan
Başlıkta da belirttiğim üzere eski laptobum için Sata 3 SSD arıyorum. Uygun fiyatlı 120-256 gb önerebilir misiniz??

Armi3067

80+ Bronze

kedi1453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Turan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

cerkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Serkan Andiç
Hocam valla kafam çok karıştı çok fazla ssd var piyasada. Her model için kronik sorunlu diyorlar (samsung hariç)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne zamandan beri kullanmaktasınız? Performans düşüşü varmı?
Yaklaşık 2 3 sene kullandım. Bir sıkıntısını görmedim açıkçası. Performans düşüşü yaşamadım aksine hep hızlıydı.
Kronik sorun ile ben hiç karşılaşmadım. Hiç Samsung kullanmadım. Hi-Level kullandım. Sandisk kullandım. Kioxia da kullandım. sonra M2 SSD de de MLD kullanmıştım. Yani biraz şans işi ve kullanıcı yorumları hocam.

kedi1453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Turan
Yaklaşık 2 3 sene kullandım. Bir sıkıntısını görmedim açıkçası. Performans düşüşü yaşamadım aksine hep hızlıydı.
Kronik sorun ile ben hiç karşılaşmadım. Hiç Samsung kullanmadım. Hi-Level kullandım. Sandisk kullandım. Kioxia da kullandım. sonra M2 SSD de de MLD kullanmıştım. Yani biraz şans işi ve kullanıcı yorumları hocam.
Pekala hocam, internette asılsız yazılanlar beni birazcık ürkütmüştü de. 2 aya çöp olur gibi gibi

cerkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Serkan Andiç
Pekala hocam, internette asılsız yazılanlar beni birazcık ürkütmüştü de. 2 aya çöp olur gibi gibi
Ben bir parça alırken genelde forumlara ve Hepsiburada vs. Trendyol artık oralardaki yorumlara da bakar öyle karar veririm. Bir çoğu çöp yorum olsa da işe yarayan çok yorum oluyor.

kedi1453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Turan
Ben bir parça alırken genelde forumlara ve Hepsiburada vs. Trendyol artık oralardaki yorumlara da bakar öyle karar veririm. Bir çoğu çöp yorum olsa da işe yarayan çok yorum oluyor.
Sağolun hocam iyi günler dilerim...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,141
Üyeler
148,983
Son üye
SadeceDoan
Top Bottom