Neler Yeni

28 yaşındayım hiç sevgilim olmadı

akif43

80+
başlarda hiç kafaya takmıyordum fakat son 1 senedir bu durumu sıkıntı yapmaya başladım internette vs eziktir beceriksizdir yazılmış öyle yüzüne bakılmayacak düzeyde bir çirkinliğimde yok 1.77 72 kiloyum, bunca sene bi kız bile hoşlanmazmı yahu katiller sapıklar bile seviliyor bu ülkede bi ben sevilmedim

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,508
İsim
Cengiz
başlarda hiç kafaya takmıyordum fakat son 1 senedir bu durumu sıkıntı yapmaya başladım internette vs eziktir beceriksizdir yazılmış öyle yüzüne bakılmayacak düzeyde bir çirkinliğimde yok 1.77 72 kiloyum, bunca sene bi kız bile hoşlanmazmı yahu katiller sapıklar bile seviliyor bu ülkede bi ben sevilmedim
1721053430174.png

Bugün 65 Yaşındayım Hiç Sevgilim Olmadı :D

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,299
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
bu kafayla devam edersen bundan sonra da hiç sevgilin olmaz

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,299
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Ne varki düşünce biçimimde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaşı düşürdümki ilgi çeksin diye
senden hic bi sey olmaz bu kafayla gidersen diyorum. dusunce yapini, kafani degistir. kendini gelistirmeye, kizlarin arzulayacagi biri olmaya dogru koyul. oturdugun yerden hicbir sey olmuyor bu hayatta.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,508
İsim
Cengiz
Top Bottom