Neler Yeni

Yks 24 Bölüm tercihi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,636
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Beyler öncelikle iyi günler dilerim herkese.
Sıralamam: 1.370.156 266 puan yaptım tyt'den 2 yıllık bölüm okumayı düşünüyorum.
Trakya üniversitesinden bir bölüm önerir misiniz?
(Trakya seçmemin sebebi evime yakın olması aşağı yukarı 1 saatlik yol)

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,319
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
İlk ve Acil yardım, Tıbbi görüntüleme teknikerliği, Ağız ve diş sağlığı, radyoterapi gibi bölümler var yalnız bunlar 500 ila 900 bin arasında alım yapmış. Bu puanlarda sıralamaların çok oynadığını düşünürsek gelme ihtimali yok diyemeyiz.

Senin sıralamandan itibaren ise Çocuk Gelişimi, Sosyal hizmetler, Lojistik, Turizm ve otel işletmeciliği, mekatronik, otomotiv teknolojisi, radyo ve televizyon programcılığı, Halkla ilişkiler, Bankacılık ve sigortacılık bölümleri mevcut. 1.3m-2m arasında.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,636
İsim
Emre
Discord
necromancerr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk ve Acil yardım, Tıbbi görüntüleme teknikerliği, Ağız ve diş sağlığı, radyoterapi gibi bölümler var yalnız bunlar 500 ila 900 bin arasında alım yapmış. Bu puanlarda sıralamaların çok oynadığını düşünürsek gelme ihtimali yok diyemeyiz.

Senin sıralamandan itibaren ise Çocuk Gelişimi, Sosyal hizmetler, Lojistik, Turizm ve otel işletmeciliği, mekatronik, otomotiv teknolojisi, radyo ve televizyon programcılığı, Halkla ilişkiler, Bankacılık ve sigortacılık bölümleri mevcut. 1.3m-2m arasında.
Elektronik teknolojisi bölümü hakkında ne düşünüyorsunuz hocam? Mekatroniği elememin sebebi ipsala'da olması orası bana baya uzak kalıyor 130-150km gibi bir mesafe var neredeyse öteki türlü merkez ile aramdaki mesafe yaklaşık 80-90 km arası

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,319
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Elektronik teknolojisi bölümü hakkında ne düşünüyorsunuz hocam? Mekatroniği elememin sebebi ipsala'da olması orası bana baya uzak kalıyor 130-150km gibi bir mesafe var neredeyse öteki türlü merkez ile aramdaki mesafe yaklaşık 80-90 km arası
O bölümü okuyanlardan tavsiye alırsan daha güzel olur dostum yanlış yönlendirmek istemem.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,636
İsim
Emre
Discord
necromancerr
O bölümü okuyanlardan tavsiye alırsan daha güzel olur dostum yanlış yönlendirmek istemem.
Hocam aşağı yukarı fikriniz ne olurdu manasında sordum yoksa araştırmaya devam edeceğim zaten en kötü 2 seneyi okuldan ziyade (bölümü beğenmezsem falan ki sanmamda neyse) kendimi geliştirmeye adarım.

EDMIN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Çakır
Sıralamam 856k ilk 5 tercihim kaç olmalı sizce?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,636
İsim
Emre
Discord
necromancerr

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Yankı Özkan
Sayısal 8 bin sıralamaya hangi mühendisliği önerirsiniz aklımda yapay zeka mühendisliği var henüz keşfettim araştırıcam

Top Bottom