Neler Yeni

Yaz aylarinda laptop'ta oyun oynamak

thebow68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
emre adak
Merhaba arkadaslar,RTX 3050 kartli bir laptop satin almistim cok uzun sure oyun oynuyorum malumunuz havalar cok sicak gidiyor laptopun altina ucuz bir sogutucu aldim ama klavye oyundayken ates gibi yaniyor bu sekilde oyun oynamak laptop'a zarar verir mi ? Onerileriniz nelerdir ?

birhiçim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mehmet taş
Soğutucu çok bi etki yapmaz keşke sadece altı açık olan bir stand alsaydınız daha iyi olurdu oyun oynarken kaç derecede çalışıyor Bi bakabilirmisiniz işlemci ve ekran kartına?

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
478
İsim
chade
klavye al laptopa bağla. 100k lık laptop da alsan bir şekilde ısınır. küçücük cihaz sonuçta, soğutması sınırlı. laptopu da fanları hava alabilecek şekilde koy masaya. altı açık olsun ve masadan yukarıda dursun. bilgisayarı alalı 1-2 sene olduysa macunları yenileyip fanları temizlersin bir de. bunların haricinde yapabileceğin pek bir şey yok.

thebow68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
emre adak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Soğutucu çok bi etki yapmaz keşke sadece altı açık olan bir stand alsaydınız daha iyi olurdu oyun oynarken kaç derecede çalışıyor Bi bakabilirmisiniz işlemci ve ekran kartına?
85 derecede calisiyor hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

klavye al laptopa bağla. 100k lık laptop da alsan bir şekilde ısınır. küçücük cihaz sonuçta, soğutması sınırlı. laptopu da fanları hava alabilecek şekilde koy masaya. altı açık olsun ve masadan yukarıda dursun. bilgisayarı alalı 1-2 sene olduysa macunları yenileyip fanları temizlersin bir de. bunların haricinde yapabileceğin pek bir şey yok.
Tesekkurler hocam

Top Bottom