Neler Yeni

🔥Xiaomi Mi 3 Lite Elektrikli Scooter 11.199₺ 🔥

DenizBeyS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Denizhan
Bu fiyata alınabilecek F/P Scooterlardan birisi. Şuan TR'de En Uygun 17.500TL ile Hepsiburada'da var. İhtiyacı olanlar için değerlendirilebilir. Ben şahsen bir tane sipariş verdim akşamları turlamalık :D

https://www.amazon.com.tr/dp/B0B5DZXY95?ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details&th=1

1721408909164.png
1721409075437.png

Not: İlk postum :F:

ChillWar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yunus Can
Yorumlar pek iyi değil,çoğu yokuşu çıkmıyor demişler.

DenizBeyS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Denizhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yokuş elbet çıkar ama performans kaybı yaşanır. 350 watt olduğu için çok şey beklememek lazım. Martı, Hop yerine kullanılabilecek bir scooter olduğunu düşünüyorum. Kaldı ki bisikletin bu fiyatlara satıldığı bir ülkede

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Ürünü 10 küsüre aldım 4 5 ay önce :D stokları kapattılar prime day diye tekrar ekleyip yüksek fiyattan satıyor amazon .d

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ahmet Güngör
Ürünü 10 küsüre aldım 4 5 ay önce :D stokları kapattılar prime day diye tekrar ekleyip yüksek fiyattan satıyor amazon .d
5 ayda 1.5k arttıysa problem yok hatta 9 ay vade farksız taksitle sizden daha ucuza almış olur alacak olan

DenizBeyS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Denizhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam nasıl scooter hızlanmas,ı menzili, yokuşlarda tepkisi hakkında bize bilgi verir misin?

efztrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Efe
Üstad ne kadar yol yapar. Performansı nasıl önerir misin. 90kg bineceğim :D
bende pro var o bile full şarj yokuş çıkamıyor ortalama 20km yol yaparsın full gazda kilom seninle hemen hemen aynı ama çok keyifli alet bu fiyata alınır gibi

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Cihan Bozkır
Daha önce kullandım, iade ettim. Düz yolda gider de yokuşta hiç çekmez, pil çok küçük,, motor da zayıf, üzer almayın. İkinci el g30 alın. Ancak 50 kg altı çocuk biner buna, o da 10 km max menzil için iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alma hocam, çok net. % 1 altında yokuşta 105 kilo ile maksimum hıza zor bela çıkıyor, menzil de 10 km.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,025
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Yokuş elbet çıkar ama performans kaybı yaşanır. 350 watt olduğu için çok şey beklememek lazım. Martı, Hop yerine kullanılabilecek bir scooter olduğunu düşünüyorum. Kaldı ki bisikletin bu fiyatlara satıldığı bir ülkede
Martının yanından bile geçemez o kadar güçlü değil. 85kgyim az yokuş olan bi yeri bile zor çıkıyor. eğim %5 ya var ya yok kaldı ki daha çok yokuş olsa çıkmaz. Ha düz yerde sürmek ve eğlenmek için alınabilir veya çoluk çocuğa

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
20 km menzili var. 70 80 kg üstündeyseniz bu sizi dik yokuşta çekmez. Kısa mesafelere git gel yaparım diyorsan. Yada marmaray otobüs le gidip kalan yolu bununla gideyim diyorsanız ideal cihaz. Malzeme kalitesi güzel.

Hocam nasıl scooter hızlanmas,ı menzili, yokuşlarda tepkisi hakkında bize bilgi verir misin?

Daha önce kullandım, iade ettim. Düz yolda gider de yokuşta hiç çekmez, pil çok küçük,, motor da zayıf, üzer almayın. İkinci el g30 alın. Ancak 50 kg altı çocuk biner buna, o da 10 km max menzil için iyi.

Alma hocam, çok net. % 1 altında yokuşta 105 kilo ile maksimum hıza zor bela çıkıyor, menzil de 10 km.
105 Kilo isen bu ürünü alman tamamen hataymış hocam zaten.

*%14 eğim tırmanma kapasitesi: 75 kg±5 kg toplam yük ve %70±%10 pil seviyesi ile 10 m uzunluğundaki rampanın başlangıcında hızı 15 km/sa olan bir scooter sürülürken araç test esnasında hız kaybetmeden veya enerji kesintisi yaşamadan rampada sabit hızda ilerleyebilir ve rampanın sonundaki çıkış hızı 6 km/sa'nın üzerindedir. Uygunluk şartı: Eğim tırmanma kapasitesi %13'ün üzerindedir. Rapor numarası: OTA1-20220604.

Ortalama 70 75 arası kilon var ise ve yokuşlu çok yolun yoksa 19-20 km menzil görebilirsin.

Top Bottom