Neler Yeni

İp tv önerisi alfa iptv vs 5g iptv hangisi daha iyi?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Wocix

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba 370 TL olan digitürk faturasını tahaatüm bitti diye 690 TL ye çıkarmak istiyor. bundan dolayı ip tv düşünüyorum. kullanan arkadaşlar varsa gecikmenin en az olduğu ip tv hangisidir?

şuanda 2 şık arasında kaldım Alfaiptv 5giptv sadece futbol maçı için kullanacağım sizce bu ik seçenekten hangisini seçeyim veya önereceğiniz var mı?

Oggyard

80+
Arkadaşlar merhaba 370 TL olan digitürk faturasını tahaatüm bitti diye 690 TL ye çıkarmak istiyor. bundan dolayı ip tv düşünüyorum. kullanan arkadaşlar varsa gecikmenin en az olduğu ip tv hangisidir?

şuanda 2 şık arasında kaldım Alfaiptv 5giptv sadece futbol maçı için kullanacağım sizce bu ik seçenekten hangisini seçeyim veya önereceğiniz var mı?
Hocam önerileri yapacağım ama ondan önce burda kullanacağınız cihazda çok önemli, tv den izleyecek iseniz tv smart tv ise biraz sikinti çekerseniz çünkü herseyi açamaz (codecleri) he android ise sıkıntı yok. birçok uygulama var evet ama önerim tivimate dır. Zaten tivimate tv'ye optimize edildiği için çok büyük zevk alırsınız. Pc ise Microsoft store üzerinden TvMate öneririm. Telefon ise Televizo - 9xtream öneririm. uygulama, cihaz önerilerim bunlar şimdi iptv ye geçelim. Bana göre iyiden kötüye göre siralayacagim.
5g panel: 5g panel her maç Neredeyse feed yayin verebilen ve çoğu firmadan farkı maçları (paketlerine gore) malum yerden 2 saniye önde veren ve malum yerin bitratenden 3 kat daha fazla bitrate ile yayın açarak çok iyi bir kalite ve zevk sağlamasıdır. Yani bu panelde 4k 60fps yayın var ve ingiltere maçlarını 8 ayrı kanaldan 4k 60fps şekilde izleyebilirsin. Vod arşivi zaten diğer firmalardan çok daha iyi, bluray arşivde 4k 60fps şekilde fiyati diğer panellere göre pahalı ve ağustos ayında zam gelecek.
Ticari panel: bu paneldede 4k 60fps yayın bulunmakta ve cok stabildir sezon boyu sikinti cekmezsiniz. ama yasal firmanın bitratesi kadar bitrate veriyor yinede 4k mi 4k yeter diyorsanız ve maddi durumum çok iyi değil derseniz bu paneli öneririm.
Titan panel: bu panelde gayet güzel 4k 60fps yayın seçeneği çok fazla bulunmasada 4k 60fps gibi izlersiniz kalitesi iyidir. Buradada feed yayınlar var ama gecikme süresi biraz fazla
Vera (Timsah) panel: bu panelde iyidir kalitesi çok iyi olmasada 1080p şekilde sıkıntı cekmeden yayınları izlersiniz.

Son düzenleme:

Wocix

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam önerileri yapacağım ama ondan önce burda kullanacağınız cihazda çok önemli, tv den izleyecek iseniz tv smart tv ise biraz sikinti çekerseniz çünkü herseyi açamaz (codecleri) he android ise sıkıntı yok. birçok uygulama var evet ama önerim tivimate dır. Zaten tivimate tv'ye optimize edildiği için çok büyük zevk alırsınız. Pc ise Microsoft store üzerinden TvMate öneririm. Telefon ise Televizo - 9xtream öneririm. uygulama, cihaz önerilerim bunlar şimdi iptv ye geçelim. Bana göre iyiden kötüye göre siralayacagim.
5g panel: 5g panel her maç Neredeyse feed yayin verebilen ve çoğu firmadan farkı maçları (paketlerine gore) yasal firmadan 2 saniye önde veren ve yasal firmanın bitratenden 3 kat daha fazla bitrate ile yayın açarak çok iyi bir kalite ve zevk sağlar. Yani bu panelde 4k 60fps yayın var ve premier lig maçlarını 8 ayrı kanaldan 4k 60fps şekilde izleyebilirsin. Vod arşivi zaten diğer firmalardan çok daha iyi, bluray arşivde 4k 60fps şekilde fiyati diğer panellere göre pahalı ve ağustos ayında zam gelecek.
Ticari panel: bu paneldede 4k 60fps yayın bulunmakta ve cok stabildir sezon boyu sikinti cekmezsiniz. ama yasal firmanın bitratesi kadar bitrate veriyor yinede 4k mi 4k yeter diyorsanız ve maddi durumum çok iyi değil derseniz bu paneli öneririm.
Titan panel: bu panelde gayet güzel 4k 60fps yayın seçeneği çok fazla bulunmasada 4k 60fps gibi izlersiniz kalitesi iyidir. Buradada feed yayınlar var ama gecikme süresi biraz fazla
Vera (Timsah) panel: bu panelde iyidir kalitesi çok iyi olmasada 1080p şekilde sıkıntı cekmeden yayınları izlersiniz.

Sahiplerine ulaşmak isterseniz dm den iletişime geçebilirsiniz veya telegram: t.me/Spunkr4m
Hocam öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Normalde Smart tvim vardı fakat önerilerden dolayı bir tane Android TV box satın aldım. Burada tivimate kullanmaktayım Windows da ise IPTV smarters expert in ücretli versiyonunu kullanıyorum 40-50 TL gibi bir şeydi. Telefonda ise iPhone marka telefon kullandığım için iptvx i tercih ettim eğer iOS için önerin varsa duymak isterim.
İp TV de ise 5G paneli tercih ettim ki iyi ki etmişim dediğiniz gibi geçen Galatasaray hazırlık maçını izliyordum sadece 1-2 saniye gecikme vardı ve hiç kasma donma olmadı ek olarak da istediğim dizi filmi hemen bulabiliyorum bulamadığımı da zaten istek oluşturduğum zaman hemen ekleniyor. daha istediğim diziler eklenmedi ama :)

Oggyard

80+
Hocam öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Normalde Smart tvim vardı fakat önerilerden dolayı bir tane Android TV box satın aldım. Burada tivimate kullanmaktayım Windows da ise IPTV smarters expert in ücretli versiyonunu kullanıyorum 40-50 TL gibi bir şeydi. Telefonda ise iPhone marka telefon kullandığım için iptvx i tercih ettim eğer iOS için önerin varsa duymak isterim.
İp TV de ise 5G paneli tercih ettim ki iyi ki etmişim dediğiniz gibi geçen Galatasaray hazırlık maçını izliyordum sadece 1-2 saniye gecikme vardı ve hiç kasma donma olmadı ek olarak da istediğim dizi filmi hemen bulabiliyorum bulamadığımı da zaten istek oluşturduğum zaman hemen ekleniyor. daha istediğim diziler eklenmedi ama :)
Iyikide 5g almışsınız gerçekten çok iyi bir panel. Güle güle kullanın ama iptv smarters pro ya boşuna para vermişsiniz hocam bana kalırsa. TvMate çok daha iyi bence. isterseniz bir bakın deneyin kendi zevkinize göre karar verin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ios da hangi uygulamalar vardır yoktur bilmiyorum ama dediğim gibi mobil için 9xtream ve televizo tercih ediyorum. Eğer ios da varsa indirip bakabilirsiniz.

Wocix

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iptv smarters pro ya boşuna para vermişsiniz hocam bana kalırsa. TvMate çok daha iyi bence
hocam ben ilk başta tvmate yi görmedim zaten iptv smarters ın çakması diye geçiyormuş bi farkı yok diye biliyorum

Iyikide 5g almışsınız gerçekten çok iyi bir panel.
teşekkürler hocam sizde

danietno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet
Merhaba ben de 5g iptv satın almak istiyorum nereden ulaşabilirim yardımcı olur musunuz?

Oggyard

80+
Merhaba ben de 5g iptv satın almak istiyorum nereden ulaşabilirim yardımcı olur musunuz?
Hocam dm den cevap verdim.

hocam ben ilk başta tvmate yi görmedim zaten iptv smarters ın çakması diye geçiyormuş bi farkı yok diye biliyorum
evet hocam bi farkı yok, sadece çakmasında bazı kanalları görmeyebiliyor. ama kullanım açısından büyük bir zevk veriyor bana sizde nasıldır bilemem.

Son düzenleme:

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,383
İsim
Mert Can Ergün

teşekkürler hocam sizde
iptv smarters ın çakması mı :LOL: dağlar kadar fark var nasıl yok tvmate kullandığın programdan on kat daha iyi bana da atsana bakayım benim kullandığım mı iyi yoksa senin kullandığın mı daha iyi

Wocix

80+ Bronze
iptv smarters ın çakması mı :LOL: dağlar kadar fark var nasıl yok tvmate kullandığın programdan on kat daha iyi bana da atsana bakayım benim kullandığım mı iyi yoksa senin kullandığın mı daha iyi

hocam yayın tarihlerine bakabilirisin :)
ne gibi fark var açıklarsan da sevinirim

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,383
İsim
Mert Can Ergün

Pardon ben tivimate olarak anladım

Bunlar çöp uygulama

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,051
Üyeler
153,493
Son üye