Neler Yeni

Çözüldü✓ EasySMX T37 bütün tuşlara basılı kalıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mehmet can
Temudan almıştım bugün geldi evde kuzen tuşları test ederken hepsine basmış sürekli tuşlara basılı kalıyor. Turbo modu mu takılı kaldı emin değilim turbo tuşuyla takılı kalan tuşa bastım işe yaramadı. Arka tarafından iğne ile reset attım o da işe yaramadı. Hem oyunda hem x360ce'de hem de windowsun kendi oyun kumandaları ayarında da aynı basılı şekilde görünüyor . 2 tane var var üründen ikisi de ayn sorun. Ve 2 farklı bilgisayarda denedim onlarda da aynı sorun. Kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim. Joystick test etme sitelerinde normal görünüyor titreşim falan her şeyi düzgün çalışıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mehmet can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
laptopta denedim bluetooth ile bağladım sorunsuz çalışıyor aynı şekilde kendi içinden çıkan typc kablosuyla laptopda da test ettim orada da aynı sürekli tuşlara basıyor. Bir tane adaptör aldım fakat kabloyla bağlayınca neden öyle olduğunu çözemedim. Adaptör sipariş ettim artık böyle kullanacağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mehmet can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nintendo uyumlu oldugu için kablo ile bağlayınca pc olarak görüyor o yüzden calısmıyormuş. Steam ayarlarında kontrolcülerde nintendo seçeneğini seçince düzeldi belki bir gün birinin işine yarar diye yazmak istedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,322
Üyeler
156,593
Son üye
Thonslay
Top Bottom