Neler Yeni

Öneri 🚨Hoparlör lazım ne öneririsiniz

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Bütçe
5000
Merhaba video edit işi için windows bilgisayarda kablolu yada kablosuz kullanabileceğim güzel bir ses sistemi önerebilir misiniz yıllar önce alınan creative marka ses sistemi vardı bozuldu. Bütçe 2k ile 10k arası fp olarak ucuz olursa daha iyi olur ama 10k ya kadar zorlayabilirim. Logitech yada edifier lere biraz baktım ama pek anlamadığım için siz değerli forum üyelerine bir danışayım dedim.

Not: Cumaya kadar almanyadan alma imkanım var daha ucuz vb ise
3700 e geliyor bu nasıl sizce

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Ahmet Aktaş
Anker Motion BOOM 2 çıktı öneririm 80w temiz ve yüısek ses veriyor. Almanyada vardır türkiyede henüz yok ama.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Mustafa Ödemiş
Merhaba video edit işi için windows bilgisayarda kablolu yada kablosuz kullanabileceğim güzel bir ses sistemi önerebilir misiniz yıllar önce alınan creative marka ses sistemi vardı bozuldu. Bütçe 2k ile 10k arası fp olarak ucuz olursa daha iyi olur ama 10k ya kadar zorlayabilirim. Logitech yada edifier lere biraz baktım ama pek anlamadığım için siz değerli forum üyelerine bir danışayım dedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mesut ilteke

Kendim kullanıyorum ister kablolu ister kablosuz kullanabilrsin sesi ve bası muazzam şisdetle tavsiye ediyorum

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mesut ilteke
Teşekkürler bende bu atığınızla Edifier R1280DBs arasında kaldım logitech beğeneni çok diğeride değişik bi ürün karar veremiyorum
Diğer ürünü pek bilmiyorum ama logitech kullanıyorum ve aşırı memnunum gerek kablosuz gerek kablolu kullanım da aşırı tatmin edici yinede son karar sizin tabii ki

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,568
Üyeler
150,309
Son üye
Compeyns
Top Bottom