Neler Yeni

AliExpress'den E-YOOSO Z94 klavye alamıyorum?

Hbeyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
H Bey
E-YOOSO Z94 tarzı kısa boylu bir klavyeye ihtiyacım var ama AliExpress'den almaya çalışırken " bu ürün artık mevcut değil. Tükenmiş veya satan mağaza ürünün satışını durdurmuş. Ürünü sepete eklediyseniz hala "süresi dolan ürünler" bölümünden görüntüleyebilirsiniz" şeklinde hata veriyor.

Bu hatanın sebebi nedir?
Bu tarz bir klavyeyi nereden bulabilirim?

Ekler

• aliexx.png
    aliexx.png
    478.4 KB · Hit: 26

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,289
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
peki bu kadar indirimli bir klavye tekrar olur mu aliexpress de eğer olursa bunu nasıl bileceğiz? Veya bana tavsiyen nedir aynı böyle bir klavyeye ihtiyacım var ama sen pahalı diyorsun ucuz almam lazım ne yapabilirim?
Yani aslında pahalı değil, normal fiyatı diyebiliriz sadece ortada bir avantaj yok. 1100TL'ye değer mi orasını daha uzun süre deneyimlemediğim için bir şey diyemem.

Hbeyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
H Bey
Yani aslında pahalı değil, normal fiyatı diyebiliriz sadece ortada bir avantaj yok. 1100TL'ye değer mi orasını daha uzun süre deneyimlemediğim için bir şey diyemem.
sizin aldığınız gibi ucuza tekrar bu şekilde klavye olur mu aliexpress de? hergün girip bakmak mı gerekiyor

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,289
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Elimde 1 tane fazladan var geldiği fiyata verebilirim. (kuponlu uygulama varsa oradan da verebilirim ucuza gelir)
Bu arkadaş ile buluşup da almayı deneyebilirsiniz o da ayrı bir konu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sizin aldığınız gibi ucuza tekrar bu şekilde klavye olur mu aliexpress de? hergün girip bakmak mı gerekiyor
Ben forumda gördüm, arada sırada foruma bakmak yeterli olur.

Hbeyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
H Bey
Bu arkadaş ile buluşup da almayı deneyebilirsiniz o da ayrı bir konu.

Ben forumda gördüm, arada sırada foruma bakmak yeterli olur.
bu tarz yeniden aliexpress de ucuza klavye olur mu sence?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,360
İsim
Diyarhan
kaça satıyorsun alayım ama nasıl olacak ödemeyi nasıl yapacağız ürünü nasıl alacağım

sıfır bir klavye almaya çalışıyorum nereden bulabilirim

Aliexpress deki ürünler böyle acele etmezsen bitiyor mu? Olayı bu mu?
Mersinde tanıdık varsa ona veririm veya dolap sahibinden gibi bir siteye açabilirim. Sahibinden kupon ve komisyon almadığı durumlar oluyor o zman alsan daha çok kazanırsın.

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Seyfullah
peki bu kadar indirimli bir klavye tekrar olur mu aliexpress de eğer olursa bunu nasıl bileceğiz? Veya bana tavsiyen nedir aynı böyle bir klavyeye ihtiyacım var ama sen pahalı diyorsun ucuz almam lazım ne yapabilirim?

3 tane hesap açtım almaya çalışırken berecemedim
başka bir bilgisayardan başka bir kartla ve kimlik bilgisiyle alışveriş yapmayı dene büyük ihtimalle olur

Top Bottom