Neler Yeni

Trendyoldan aldığım ekran kartının kargosunun bu kadar gecikmesi normal mi?

masxar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
mustafa çalışır
Fiyatının çok iyi olması sebebiyle trendyoldan rx 7900 gre kartını sipariş ettim ama tam 1 haftadır kart hâlâ elime ulaşmadı. Mail attım,verdikleri numarayı aradım. Hep kaçamak cevap verdiler bilgilendireceğiz dediler ama hiç bir şey olmadı ne yapmam lazım? Bu tarz gecikmeler normal mi,ben mi çok abartıyorum?

belki ellerinde stok kalmamıstır ve bekletiyorlardır. satıcı trendyol oldugundan eline ulasır ama gecikir mi daha fazla bilemem

mehmettici

80+ Silver
Fiyatının çok iyi olması sebebiyle trendyoldan rx 7900 gre kartını sipariş ettim ama tam 1 haftadır kart hâlâ elime ulaşmadı. Mail attım,verdikleri numarayı aradım. Hep kaçamak cevap verdiler bilgilendireceğiz dediler ama hiç bir şey olmadı ne yapmam lazım? Bu tarz gecikmeler normal mi,ben mi çok abartıyorum?
benim kargum bugun saat sabah 5 den beri bursada bilecige gelecek kargo 150km fark var hani 300-400 olsa okeyde 150km şeyi neden gun içinde getiremiyolar cozemedim kartin fiyati cok iyi buarada

Son düzenleme:

masxar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
mustafa çalışır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
belki ellerinde stok kalmamıstır ve bekletiyorlardır. satıcı trendyol oldugundan eline ulasır ama gecikir mi daha fazla bilemem
Hocam stok bitse ilanı kaldırmazlar mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim kargum bugun saat 5 den beri bursada bilecige gelecek kargo 150km fark var hani 300-400 olsa okeyde 150km şeyi neden gun içinde getiremiyolar cozemedim kartin fiyati cok iyi buarada
Bilemiyorum hocam. Benimkide 1 haftadır İstanbulda.

Starlex

80+ Silver
Birkaç gün daha bekle stok sıkıntısı falan vardır ondan sonra yine gelmezse iptal edersin

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Sipariş kargoya verildi mi ?

masxar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
mustafa çalışır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,618
Üyeler
155,276
Son üye
furki1
Top Bottom