Neler Yeni

Okumasam mı üniversite

Emre1847

80+
Yksde 1.4milyona girdim okumasam mı diyorum
Okusan bi yer yok okumasan sıkıntı napcam bilmiyorum

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,276
İsim
Efecan
Kontejanları dolmayan sürekli açık veren bölümleri araştır içine sineni yaz kral

gymice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
gymice
o zaman yanlış anlama ama okuyup iyi bir yere gelmeye hevesin yok diye düşünüyorum. sakın senden adam olmaz dediğimi çıkartma bu anlamda söylemiyorum. okumadan da iyi yerlere gelebilirsin. ama senin yerinde olsam fabrikaya girer çalışmaya başlarım askere gidene kadar tazminat biriktirirsin hemde askerde bozdurup ister kendi işini kurarsın ister döndüğünde devam edersin.

Pukiina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Pukiina
Ne olursa olsun oku derim. Evet kaliteli önü açık olmadıktan sonra okuması boş ama gelecekte kendine yatırım yapmak istiyorsan en mantıklısı okumak Eğer mezuna da kalmam diyorsan yanılmıyorsam eğer sıralamana göre 2 yıllık kpss de 60 bile aldığın atanılabşlen bölüm var açık öğretimi bile olan bir bölüm
Tıbbi dökümasyon ve sekreterlik bölümünü bir araştır hastane de Doktorun yanında yada poliklinikte fil kesip sabah 8 akşam 5 çalışıyorlar. Memur ücreti alıp keyiflerine bakıyorlar
(Arkadaşımın biri kendi okuduğu bölümden memnun olmayıp üni sınavına bir daha girip bu bölümü okudu geçen yıl da mezun olur olmaz kpss ye girdi atandı)

RONALDINHO

80+ Silver
Evet bu sıralamayla okumamak bir tercih olabilir. Zaten okuma hevesin olmadığını belirtmişsin. Bir mesleğe atılsan iyi olur.

Top Bottom