Neler Yeni

Ps5 korsan oyun indirme / lütfen cevap verirseniz sevinirim.

keremq_0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem
Sa öncelikle ben sahibindende fc24 Ps5 CD oyunlarına bakarken önüme en düşük fiyat olan 300tlye çıktı WhatsApp iletişime geçin dedi geçtim bana olaydan bahsetti şöyleymiş ben ilk önce ödemeyi yapıyorum ondan sonra ona kod veriyorum o benim ps5ime istediğim oyunun yüklüyor, yarın karta para yükliyip alamayı düşünüyorum sizce almalımıyım fc24ü ???

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sa öncelikle ben sahibindende fc24 Ps5 CD oyunlarına bakarken önüme en düşük fiyat olan 300tlye çıktı WhatsApp iletişime geçin dedi geçtim bana olaydan bahsetti şöyleymiş ben ilk önce ödemeyi yapıyorum ondan sonra ona kod veriyorum o benim ps5ime istediğim oyunun yüklüyor, yarın karta para yükliyip alamayı düşünüyorum sizce almalımıyım fc24ü ???

Böyle bir uygulama yok kardeşim.

Checkmate

80+ Silver
Aga dolandırıcı adam 300TL yi attğın an sana engel atacak bir şey vermeyecek demedi deme. ASLA para gönderme alışveriş yapma.

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
selams
Korsan niye aliyorsun? Biriktir al fc24 cok pahali degil

Top Bottom