Neler Yeni

Forum gerçekten bitmiş, hoşça kalın.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
Seni de hep 1 günlük banlarla hatırlardım margot. Üstünde hep bir kırmızı çizik olurdu ya da ben öyle hatırlıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

konularini saat oglen 3ile akşam 6 arasinda aç aktiflik ozamanlarda
Fark etmiyor kral her türlü aynı

Of ya çok üzüldüm kral
Ben isyan ederek, cevap vermediniz alın gidiyorum üye kaybettiniz şeklinde yazmadım ki. Forum artık bitmiş, kendinize iyi bakın dedim. 3 iq beyninizle tatava yapmayın.

hakikatten öyle hiçbir konuma bir mesaj gelmiyor bakan yok forumun artık eskisi gibi bir aktifliği kalmamış
Yani millete pc tavsiyesi ver nereye kadar. Benim forumda 1400+ mesajım var. Ben de zamanında yüzlerce kişiye yardım ettim, tavsiyeler verdim ama bir yerden sonra sıkıyor.

Haklısınız, kitleler çok değişti. İndirimler dışında pek işe yarar yada düzgün cevap verilen konu kalmadı artık. Bilirkişilerin kimisi dil dökmekten yoruldu kimisi sıkıldı kimisi vakit ayıramıyor. Yeni kullanıcılar da daha birkaç saat önce açılmış konuları incelemek yerine aynı soruları tekrar tekrar soruyor. Herkese tek tek aynı şeyi söylüyorsunuz, kimisi anlamamak için inat ediyor iyice bıktırıyor.
Kesinlikle öyle. Ben de çok aktif olduğum dönemde bu durumdan muzdariptim. Sürekli hiç pcden anlamayan birilerine (kimseyi yargılamıyorum) sıfırdan parça anlatıyorsun. Sıkıyor.

Abi hesabı 2022'de açmışsın neyin draması bu ya
İlla 5 6 yıllık mı olmak gerekiyor? Bu 2 sene çok güzeldi zaten forum. 7 8 aydır bitmiş diyorum. Ayrıca önceden de hesapsız bir şekilde bakıyordum foruma.

Son düzenleme:

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,139
İsim
mehmet demirel
Seni de hep 1 günlük banlarla hatırlardım margot. Üstünde hep bir kırmızı çizik olurdu ya da ben öyle hatırlıyorum.

Ben isyan ederek, cevap vermediniz alın gidiyorum üye kaybettiniz şeklinde yazmadım ki. Forum artık bitmiş, kendinize iyi bakın dedim. 3 iq beyninizle tatava yapmayın.

Yani millete pc tavsiyesi ver nereye kadar. Benim forumda 1400+ mesajım var. Ben de zamanında yüzlerce kişiye yardım ettim, tavsiyeler verdim ama bir yerden sonra sıkıyor.

Kesinlikle öyle. Ben de çok aktif olduğum dönemde bu durumdan muzdariptim. Sürekli hiç pcden anlamayan birilerine (kimseyi yargılamıyorum) sıfırdan parça anlatıyorsun. Sıkıyor.

İlla 5 6 yıllık mı olmak gerekiyor? Bu 2 sene çok güzeldi zaten forum. 7 8 aydır bitmiş diyorum. Ayrıca önceden de hesapsız bir şekilde bakıyordum foruma.
hocam benimde 1.5 sene oldu olacak 3500 mesajim var fakat konulara son 1-2 aydır cevap yok vs aktiflik kalmadi forumda

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
Bende aynı şeyden muzdaribim son konumda 2 yillik ile 4 yillik arasindaki eğitim farkini soruyorum o kadar ***** saçma yanitlar geldiki yok metalurji okuma yok okuyup ne yapican bilmemne yaziyorum diyorum atolye açicam kendi urunlerimi geliştirip globale acilicam geliyor yaziyormi yok sen ticaret yaptinmi muhasebe bilirmisin(kisaca sen ne ticaretten anlarsin havasinda yazı yazıyor) falan filan biri gelmiş iyi araştirmamişsin bolumu nasil okuma karari verdin biri çikip laf atiyor hayata toz pembe bakmayin falan o kadar tilt oldumki arkadaşim sorum basit 2 yillik metalurji ile 4 yillik eğitim farki varmi yokmu varsa ne farki var yok abi okuma yazmadami özürlülük var anlamadım gitti insanlarin hedeflerine veya yapmak istedikleri işe niye burnunuzu sokuyorsunuz yok sen onu yapaman yok toz pembe bakma hayata bilmemne sanane kardeşim ben o bolumu okumak istiyorum sanane ya kafayi yedim yemin ediyorum forumun kalitesi o kadar düşmüşki bir bokum bilmeyen veletlerin laf yetiştirme çabasindan başka bir şey görmüyorum artık

Sirf puani yettiği için mecburi bölüm yazip kendini geliştirmedikten bir baltaya sap olamadiktan sonra bölümü kötülemeyin
Dostum forumdaki çoğu büyük, bilgili kişiler banlandı veya işinden gücünden dolayı bakamıyor. Forumun çöküş noktası, 30-40k+ mesajı olan bir arkadaşın bu seferki sistem olmamış abi yazısıydı. O gün o adam durduk yere banlandı ve o günden sonra forum hiçbir zaman güzel olmadı.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,462
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Dostum cidden bırakılcak bisey yok cevap gelmediği takdirde başka foruma gidip sorabilirsin öyle yapılır genellde

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Ad

Neyse abi kolay gelsin

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,499
İsim
Muhammet Çağrı
Beni nasıl hatırladın :D Allah a emanet ol bu arada.

Pukiina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Pukiina
Bende aynı şeyden muzdaribim son konumda 2 yillik ile 4 yillik arasindaki eğitim farkini soruyorum o kadar ***** saçma yanitlar geldiki yok metalurji okuma yok okuyup ne yapican bilmemne yaziyorum atolye açicam kendi urunlerimi geliştirip globale acilicam yaziyorum geliyor yok sen ticaret yaptinmi muhasebe bilirmisin(kisaca sen ne ticaretten anlarsin havasinda yazı yazıyor) falan filan biri gelmiş iyi araştirmamişsin bolumu nasil okuma karari verdin biri çikip laf atiyor hayata toz pembe bakmayin falan o kadar tilt oldumki arkadaşim sorum basit 2 yillik metalurji ile 4 yillik eğitim farki varmi yokmu varsa ne farki var yok abi okuma yazmadami özürlülük var anlamadım gitti insanlarin hedeflerine veya yapmak istedikleri işe niye burnunuzu sokuyorsunuz yok sen onu yapaman yok toz pembe bakma hayata bilmemne sanane kardeşim ben o bolumu okumak istiyorum sanane ya kafayi yedim yemin ediyorum forumun kalitesi o kadar düşmüşki bir bokum bilmeyen veletlerin laf yetiştirme çabasindan başka bir şey görmüyorum artık

Sirf puani yettiği için mecburi bölüm yazip kendini geliştirmedikten bir baltaya sap olamadiktan sonra bölümü kötülemeyin
Görsem elimden geldiğince yardımcı olurdum. 2 gündür falan ve bugün dde burada pek çok sınavla ilgili sorulana yardımcı oldum. Hepsine de cevap vermeye çalışıyorum. Zamanında bizi adam gibi yönlendiren fikir veren olmadı. Bu yüzden. Ve kardeşim şunu söyleyeyim kimseyi ipleme bu hayat senin hayatın'nın ipleri onların değil ki. Onlar buraya gelir fikrini yazar gider
Çoğu da zaten bilgisi olduğu için yada yardımcı olmak için değil işin şeyini çıkarmak için yazıyor. Canın neyi istiyorsa onu yap hangi meslekte olmak istiyorsan orada ol. Okuyanların videolarını izle eleştirileri izlenimlerini ön fikir almak için. Kariyer net gibi sitelerden işin geleceğine bak ama bu demek değil ki orada yazılan olacak. İş sende bitiyor istediğin bölüme emektar biri olursan zaten seni kimse tutamaz. Hakkında hayırlısı olsun burada goy goycuları da salla gitsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Derviş
Ben isyan ederek, cevap vermediniz alın gidiyorum üye kaybettiniz şeklinde yazmadım ki. Forum artık bitmiş, kendinize iyi bakın dedim. 3 iq beyninizle tatava yapmayın
Eğer forumdan gerçekten gidiyordan böyle bir konu açmana gerek yoktu. Sana çok ihtiyacımız vardı sanki

Ysuflix

80+ Gold
Son 1 ve 1 buçuk senede forum kitlesi aşırı değişti. bir şey bilmeyenler, hazır cevaplar atan kitle, kendine müslümanlar falan arttı baya. Bende soğumadım değil bana da cevap gelmiyor. Ama yine de kopmak istemiyorum.

Mert

80+ Silver
Her forum benzer şeyi yaşıyor. Başlarda aktiflik yoktu, prime dönem yaşandı, fakat son zamanlarda bu forum haricinde de maalesef ülkemizde forum kültürü kalmadı. Zamanında konu okumaya yetişemediğiniz forumlarda dahi bir-iki kişi boş yapıyor, başka bir şey olduğu da yok.

Bu forumun en büyük sorunu ise kitlesi, diğer yanıtlarda da bu açıkça gözüküyor. Okullar kapandığında kalite ciddi anlamda düşüyor.

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
Emircan Doğankaya
Kaç seferdir sorularıma ya 1 yanıt geliyor ya da hiç gelmiyor. 1 sene öncesine kadar deli dehşet sohbet dönerdi. Bir şey sorunca istemediğim kadar cevap alırdım. Artık buraya bir şey sormayacağım. Mod ekibine, abdullah abiye, kürşat abiye ve birçok adını unuttuğum kişiye selamlarımı iletiyorum. Kendinize iyi bakın 🤚🏿
Yolun açık ola yoldaş.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom