Neler Yeni

Öneri Deathhader V3 Pro mu V3 mü ?

V3 Kablolu mu Kablosuz mu ?

• V3 Kablolu

Oylar: 6 42.9%
  • V3 Kblosuz

Oylar: 8 57.1%

• Oy kullanan toplam üye
    14

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
899
İsim
Buğra
arkadaşlar ikisi arasında kararsız kaldım aslında direk kablosuz almak istiyorum ama bataryalı olmasından dolayı zamanla bataryasının ömrü bitiyor kablolu alıp şarj etmekten de kurtulurum diyorum ama kablosuz daha estetik duruyor karar veremedim bir türlü

elemin

80+
pilli mouselar ağır oluyor yalnız fps oyuncusuysanız sizi yorabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

bataryasının ömrü 5 yıl gitse parasını çıkarır zaten 5 yıla kim öle kim kala :ROFLMAO:

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
899
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pilli mouselar ağır oluyor yalnız fps oyuncusuysanız sizi yorabilir

bataryasının ömrü 5 yıl gitse parasını çıkarır zaten 5 yıla kim öle kim kala :ROFLMAO:
o da doğru hocam fakat kabloluda şarj derdi olmaması çok cezbediyor ama aynı zamanda kablosuzun estetiği ve şarjının 1 hafta gitmesi de güzel

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Faruk
şarj derdi falan yok ben en son ne zaman şarj ettim hatırlamıyorum bile dongle zaten masanda duruyor şarj bitene yakın çıkarıp kabloya geç kullanırken zaten fark etmeden doluyo 1 2 saate

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,018
İsim
Draq123
o da doğru hocam fakat kabloluda şarj derdi olmaması çok cezbediyor ama aynı zamanda kablosuzun estetiği ve şarjının 1 hafta gitmesi de güzel
Şarz derdi 😃 1 haftada 1 takıtorum 3 saate full

arkadaşlar ikisi arasında kararsız kaldım aslında direk kablosuz almak istiyorum ama bataryalı olmasından dolayı zamanla bataryasının ömrü bitiyor kablolu alıp şarj etmekten de kurtulurum diyorum ama kablosuz daha estetik duruyor karar veremedim bir türlü
Pilli mouse alma eziyet ve maliyeti var

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
899
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şarz derdi 😃 1 haftada 1 takıtorum 3 saate full

Pilli mouse alma eziyet ve maliyeti var
hocam deneyimlerinizi aktarır mısınız biraz her türlü v3 alacağım ama yine de öğrenmek istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Faruk
hocam deneyimlerinizi aktarır mısınız biraz her türlü v3 alacağım ama yine de öğrenmek istiyorum
al gec kablosuz mouse lazım oluyor aldıktan sonra farkettim laptopda da kullanıyorum yatakta da kullanıyorum razerin sensörü zaten muazzam kaplumbağa sırtında da kullansan kaçırma yapmıyor her zemini mousepad gibi kullanabiliyosun şarjı da 1 1.5 hafta gider kullanmadığın zaman oyle bitip kapanan bişey değil ben 3 4 ay unideydim geldim hala şarjı vardı kullandım aynen

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,018
İsim
Draq123
Bende lamzu thorn var 52 grammı ne 1700tl ye aldım 1 yıllık bundan önce razer felanda kullandım delux m800 ultra hala kullanıyorum hafiflik bence çok önemli alcağın mousun 60 gramdan fazla olmamasına dikkat et azcık gramdan fark olmaz deme aynı modelin 49 ile 55 gramını kullandım o 6 gram oyun oynarken hissediliyor.

Kablosuz al kablolu alırsan ileride kablosuz isticen. bendeki çoğu mouse 3 4 saate full oluyor pili ve aktif kullanımla 1.5 1 hafta arası rahat gidiyor
Pilli alma pilli alırsan pil maliyeti çıkıyor çok net pişman olursun pilli mousedan

Hatta imkanın varsa lamzu thorn 2. El uygun temiz bulursan tavsiye ederim click sesi ve rahatlığı premiumluğunu hiç bir markada bulamadım sıfırı 3800tl zaten ama 2. Elde değeri uygun oluyor

Bugün X1 Ultra modelini sipariş verdim, 8K Dongle hediye olarak geliyor.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,018
İsim
Draq123

Baya sağlam mouse benziyor optik switcjli felan ama 8khz nin altından kalkabilecekmi

İncelemesini izledim pro versiyonunu alsammı 😀

Son düzenleme:
Baya sağlam mouse benziyor optik switcjli felan ama 8khz nin altından kalkabilecekmi

İncelemesini izledim pro versiyonunu alsammı 😀
Ben R1 Pro Max almayı düşünüyordum ancak bu model hakkında bugün öğrendim. Viper V3 Pro ile karşılaştırılıyor ve gayet sevdim. Yazılımı da hoş ve sade görünüyor, gereken özellikler var içerisinde. Yeni bir sensör kullanıyor sanırım. Mouse'tan çok bilgisayar meraklısı olduğum için pek bir bilgim yok.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,018
İsim
Draq123
Ben R1 Pro Max almayı düşünüyordum ancak bu model hakkında bugün öğrendim. Viper V3 Pro ile karşılaştırılıyor ve gayet sevdim. Yazılımı da hoş ve sade görünüyor, gereken özellikler var içerisinde. Yeni bir sensör kullanıyor sanırım. Mouse'tan çok bilgisayar meraklısı olduğum için pek bir bilgim yok.
Bence x1 pro alsaydın bu arada

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,568
Üyeler
150,309
Son üye
Compeyns
Top Bottom