Neler Yeni

🔥İndirim JBL Cinema SB170 2.1 Kanal Soundbar ve Kablosuz Subwoofer

wiaLeth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Alper Yetkin
Hocam geldi mi ürün? Geldiyse düşüncenizi paylaşır mısınız? Ben hala mağazaya gelmesini bekliyorum. Yarın gelmezse iptal edeceğim.
Evet hocam bugün geldi. Testlerini yaptım daha önceden JBL kullandığım için ses kalitesini zaten biliyordum iyi seviyede bir ses kalitesi var bas, mid, tiz güzel dengelenmiş. Subwoofer'ındaki deep bass özelliği de hoşuma gitti fakat çok üst seviye bir sub değil onu belirteyim. Ben TV üniteme eklemek amacıyla bu ürünü satın aldım. Ürün 2 kolonlu sağ ve soldan ayrı ses alabiliyorsunuz, ambiyans yaratıyor. (8d sesler açarak denedim.)
Daha bugün elime ulaştı ve fazla deneyimleyemedim ama eksi olarak bluetooth versiyonu 4.2 olduğu için bir tık zayıf kalabiliyor, araya 5 metre + 1 kalın duvar girince kesilmeler başladı. Fakat ürünü benim gibi TV ünitesinde kullanacaksanız veya mesafe size problem değilse aynı odada kesinti yaşamadım hiç. Kumandasını beğendim haber, müzik ve film olarak 3 modu var sanırım bu modlar ekolayzer olarak işlev görüyor. Modlar arasında geçiş yaptığımda seste değişmeler oluyor. (Müzik modunda basslar iyiyken, haber modunda mid-tiz'ler daha ön planda.) Kumandasından açma kapama, bluetooth açma kapama, ses azaltma arttırma, sıradaki şarkıya geçme gibi normal özellikler var. Genel olarak ben sesini beğendim, deep bass özelliği hoşuma gitti. İnternetten incelemesini izleyebilirsiniz yabancı kanallardan. Sonuç olarak memnun kaldım öneriyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet usb, optic kablo ile ve bluetooth olarak bağlanabiliyor.
HDMI ile de bağlantı yapabiliyor onu söylemeyi unutmuşum.

Alcoholed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Tolga
Evet hocam bugün geldi. Testlerini yaptım daha önceden JBL kullandığım için ses kalitesini zaten biliyordum iyi seviyede bir ses kalitesi var bas, mid, tiz güzel dengelenmiş. Subwoofer'ındaki deep bass özelliği de hoşuma gitti fakat çok üst seviye bir sub değil onu belirteyim. Ben TV üniteme eklemek amacıyla bu ürünü satın aldım. Ürün 2 kolonlu sağ ve soldan ayrı ses alabiliyorsunuz, ambiyans yaratıyor. (8d sesler açarak denedim.)
Daha bugün elime ulaştı ve fazla deneyimleyemedim ama eksi olarak bluetooth versiyonu 4.2 olduğu için bir tık zayıf kalabiliyor, araya 5 metre + 1 kalın duvar girince kesilmeler başladı. Fakat ürünü benim gibi TV ünitesinde kullanacaksanız veya mesafe size problem değilse aynı odada kesinti yaşamadım hiç. Kumandasını beğendim haber, müzik ve film olarak 3 modu var sanırım bu modlar ekolayzer olarak işlev görüyor. Modlar arasında geçiş yaptığımda seste değişmeler oluyor. (Müzik modunda basslar iyiyken, haber modunda mid-tiz'ler daha ön planda.) Kumandasından açma kapama, bluetooth açma kapama, ses azaltma arttırma, sıradaki şarkıya geçme gibi normal özellikler var. Genel olarak ben sesini beğendim, deep bass özelliği hoşuma gitti. İnternetten incelemesini izleyebilirsiniz yabancı kanallardan. Sonuç olarak memnun kaldım öneriyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

HDMI ile de bağlantı yapabiliyor onu söylemeyi unutmuşum.
Anladım hocam tşk ederim. Ben mağazadan direk alacağım için biraz heveslenmiştim. Çok da ihtiyacım yokken almıştım. Bir de ctesi den beri beklediğim için açıkçası biraz soğudum. Bugün gelmezse iptal edeceğim. Bass olayı da kafama takıldı. Bende z533 var 30w rms 5.25" olmasına rağmen doğru konuma koyduğumda bütün salonu iyi bir şekilde bassa dolduruyor. Eğer logi sistemleri biliyorsanız bass olarak kıyaslama şansınız var mı?

MaHRoK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bilal Oruç
Merhaba, jbl cinema sb170 cihazının ses gecikmesi durumunda ayarlaması nasıl yapılıyor biliyor musunuz? Ben sb170 i tv box ile kullanıyorum. Optik kablo bluetooth hdmi arc ile tvye veya tv box a bağlıyorum ancak bir kaç saat sonra çeyrek saniye kadar ses gecikmesi oluyor. Kapatıp açınca bazen düzeliyor bazen düzelmiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,876
Üyeler
156,849
Son üye
İsmail eagle
Top Bottom