Neler Yeni

G -FREE -ADAPTİVE (SYNC ) Arasındaki Farklar Nedir ?

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,270
İsim
Mehmet Aslan

agno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
burak
G-SYNC nvdia destekliyor, freesync amd destekliyor yani ekran kartından bahsediyorum. adaptive ise ikisi ile de uyumlu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsi tamamen aynı o kısma hiç takılmayın
fark yok hepsi de aynı amacı yapıyor.
tamamen aynı değil benim monitörüm freesync ekran kartım nvdia olduğu için sync özelliğini kullanamıyorum. yanlış bilgilendirme yapmayalım

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Cahit Cihan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şöyleki hocalarım ekran kartım nvdia rtx4090 bunda hepsini kullanabilirmiyim

G-SYNC nvdia destekliyor, freesync amd destekliyor yani ekran kartından bahsediyorum. adaptive ise ikisi ile de uyumlu

tamamen aynı değil benim monitörüm freesync ekran kartım nvdia olduğu için sync özelliğini kullanamıyorum. yanlış bilgilendirme yapmayalım
adaptive sync g sync yerini tutuyormu g sync deki ile aynı performansı alabiliyormuyuz ?

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,270
İsim
Mehmet Aslan

FreeSync AMD teknolojisi değil. Her dp kablosunda olan bir teknoloji , nvidia da FreeSync kullanamazsın diye bir kısıtlama yok internette nasıl yapıldığına dair videolar var.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,270
İsim
Mehmet Aslan

The Semih

80+ Silver
4090 sahipsen G-sync destekli monitör al, Gsync de ULMB var Reflex var gecikmeyi azaltıyor, Freesync felan açık kaynak teknoloji giriş seviyesi için iş görür 4090 sırıtır yanında.

Demek istediğim paraya kıycan ki deysin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Cahit Cihan
4090 sahipsen G-sync destekli monitör al, Gsync de ULMB var Reflex var gecikmeyi azaltıyor, Freesync felan açık kaynak teknoloji giriş seviyesi için iş görür 4090 sırıtır yanında.

Yani G Sync Almamı Tavsiye Ediyorsunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Cahit Cihan

Ama Hocam Bu Montiörlerde G sync ultimate olmadığından çokta bir fark olacağını sanmıyorm siz ne dersiniz

Top Bottom