Neler Yeni

Kablolu klavyeyi kablosuza çevirme

karemel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
emel
Aliexpres üzerinden mekanik bir klavye aldım klavyenin tuşları değiştirilebişlir olarak gösteriliyordu herneyse söktum ve içinde kablosuz anten oldugunu gördum fakat devre elemanlarını takmamışlar bunu aktif hale getirme şansımız varmı
1722010105744.png

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Aliexpres üzerinden mekanik bir klavye aldım klavyenin tuşları değiştirilebişlir olarak gösteriliyordu herneyse söktum ve içinde kablosuz anten oldugunu gördum fakat devre elemanlarını takmamışlar bunu aktif hale getirme şansımız varmıAlıntıyı görüntüle
bence sıkıntı klavyenin tuşları değiştiriliyor denip lehimli olması

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Muhammed emin efe
nasıl hocam lehim gibi duruyor uçları
Metal pinlerin geldiği ayaklar tüm ürünlerde lehimli. Attığı ürün 3 pinli pcb ortada olan beyaz kısım tek bacağı. Yani 3 pinli hotswap ürün. Bak bu da gmk67 5 pinli olduğu için ekstra iki pini var ama metal pinlerin geldiği yerler lehimli.
WhatsApp Görsel 2024-07-26 saat 19.19.25_79183f44.jpg

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Metal pinlerin geldiği ayaklar tüm ürünlerde lehimli. Attığı ürün 3 pinli pcb ortada olan beyaz kısım tek bacağı. Yani 3 pinli hotswap ürün. Bak bu da gmk67 5 pinli olduğu için ekstra iki pini var ama metal pinlerin geldiği yerler lehimli.
Alıntıyı görüntüle
tamamdır hocam sağolun şimdi anladım

karemel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
emel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HOTswap dediğimiz şey tuşların lehizmsiz bir şekşilde sökülüp takılması değilmi ben bunları sö
kemedim lehimle sabitlenmiş

karemel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
emel
denedim zorladımda kırılcak gibi olunca bıraktım

Top Bottom