Neler Yeni

Rehber Rainbow Six Siege İnceleme

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20

DENI2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,983
İsim
Deniz
Steam
https://steamcommunity.com/id/HiDeniz
Discord
DΞNI2 ム#9844
Doğruladım oyundan çıkıp tekrar giriyorum yine aynı şey.
Mesaj otomatik birleştirildi:
e postanı ve telefon numarını doğrulamak için şifre falan yolluyor Ubisoft Connecten çıkış yapıp dene

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,738
İsim
Eren Yeager
Doğruladım oyundan çıkıp tekrar giriyorum yine aynı şey.
Eposta falan doğruladın mı diyeceğim gerçekten çok garip :D
Doğrulanmış gözüküyorsa doğrulamayı kaldırıp yap

robin

80+ Silver
ben bir şey sormak istiyorum. gerçekten bu karakterlerin hepsi sana farklı bir oynanış ve taktik sunuyor mu?

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,738
İsim
Eren Yeager
ben bir şey sormak istiyorum. gerçekten bu karakterlerin hepsi sana farklı bir oynanış ve taktik sunuyor mu?
Evet dostum bazılarının işlevleri mesela aynı atıyorum mesela Kaid Kaid'de elektrik veriyor duvarlara Bandit'te veriyor ama ikisi arasında bir fark var Banditin elinde bir kutusu var şu şekilde:
1610004818169.png

bunu rainforceun üstüne ya da yanına koyduğun zaman o rainforce elektrikleniyor bunda sıkıntı yok bazen yerlerde ki tahta parçalarınıda rainforcelayabiliyoruz bu sefer o yere koyduğumuz rainforceları elektriklersek adamlar gelip mermi ile bu kutuyu kırıp elektriği kaldırıyor
Biz de bu sefer Kaid alıyoruz ve kaidin böcek tarzı küçük bir elektrik cihazı var
1610004911751.png

Bu şekilde küçük bir şey bunu hemen alttan rainforcea atınca üstte ki rakipler elektriği kaldıramadığı için rainforceu kırmakta zorlanıyor

yani takımındaki oyuncularla özelliklerine göre taktik yapılabiliyor mu? benim için önemli tek şey taktikler vs. yapılabilmesi
Aradığın oyunu buldun dostum :D

Ekler

• 1610004810659.png
    1610004810659.png
    34.7 KB · Hit: 82
  • 1610004908817.png
    1610004908817.png
    26.8 KB · Hit: 69

hid_ibrahim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Halil İbrahim
İlgilendiği Kategoriler
Borsa
yani takımındaki oyuncularla özelliklerine göre taktik yapılabiliyor mu? benim için önemli tek şey taktikler vs. yapılabilmesi
evet yapılıyor hatta ve hatta beraber oynadığın kişiler varsa karakter comboları bile var yan yana çok iyi iş yapan karakterler var. her sezon yenisi geliyor. müthiş oyun. elo yükseldikçe 200 IQ gameplayler ve mükemmel refleksler artıyor

hid_ibrahim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Halil İbrahim
İlgilendiği Kategoriler
Borsa
Evet dostum bazılarının işlevleri mesela aynı atıyorum mesela Kaid Kaid'de elektrik veriyor duvarlara Bandit'te veriyor ama ikisi arasında bir fark var Banditin elinde bir kutusu var şu şekilde:
Alıntıyı görüntüle
bunu rainforceun üstüne ya da yanına koyduğun zaman o rainforce elektrikleniyor bunda sıkıntı yok bazen yerlerde ki tahta parçalarınıda rainforcelayabiliyoruz bu sefer o yere koyduğumuz rainforceları elektriklersek adamlar gelip mermi ile bu kutuyu kırıp elektriği kaldırıyor
Biz de bu sefer Kaid alıyoruz ve kaidin böcek tarzı küçük bir elektrik cihazı var
Alıntıyı görüntüle
Bu şekilde küçük bir şey bunu hemen alttan rainforcea atınca üstte ki rakipler elektriği kaldıramadığı için rainforceu kırmakta zorlanıyor

Aradığın oyunu buldun dostum :D
mesela bizim gibi gold 1 plat arası ranklar kaid tahmin edip alt katı temizliyor. herkes bir biriniz düşünüyor

mesela bizim gibi gold 1 plat arası ranklar kaid tahmin edip alt katı temizliyor. herkes bir biriniz düşünüyor
baya zevkli yani düşünecek çok şey var sadece c4 teknikleri için bile saatlerini vermen gerekebilir

Top Bottom