Neler Yeni

Çözüldü✓ Huawei Matepad VS Apple İpad 10

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,956
İsim
Emre siyah
ipadi alırsanız kaleminiz kılfınız ve klayeniz olamayacak onlar için esktra bütçeniz varsa ipad tabii ki ama yoksa huawei.
sadece ders vs için alıcanaksa daha ucuz huawei modellerine de bakılabilir.

mr.Hooper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
emre kocakaya
ipad 10. nesil kullanıyorum mühendsilik öğrencisiiyim. Kesinlikle tablet alacağım diyorsan bir amacın olduğunu düşünüyorum. Çünkü benim gözümde kalemsiz bir tablet sadece büyük bir telefondan ibaret. Her anlamda ipadi tavsiye ederim eğer bütcen varsa kesinlikle ipad 10 al yanına da type c kalem var onu alırsın applein en ucuz kalemi o. eğer 10. nesile bütcen yetmiyorsa 9. nesil ipad bile alabilirsin zatenaralarındaki genel fark kasaları içlerindeki işlemci sadece 1 nesil farklı senin benim günlük kullanıcının fark edebileceği farklar değil. Son olarak şunu da ekliyim eminim ki ipadi daha uzun süre sorunsuz kullanırsın

eravinn

80+
ipad 10. nesil kullanıyorum mühendsilik öğrencisiiyim. Kesinlikle tablet alacağım diyorsan bir amacın olduğunu düşünüyorum. Çünkü benim gözümde kalemsiz bir tablet sadece büyük bir telefondan ibaret. Her anlamda ipadi tavsiye ederim eğer bütcen varsa kesinlikle ipad 10 al yanına da type c kalem var onu alırsın applein en ucuz kalemi o. eğer 10. nesile bütcen yetmiyorsa 9. nesil ipad bile alabilirsin zatenaralarındaki genel fark kasaları içlerindeki işlemci sadece 1 nesil farklı senin benim günlük kullanıcının fark edebileceği farklar değil. Son olarak şunu da ekliyim eminim ki ipadi daha uzun süre sorunsuz kullanırsın
Huaweide google servislerinin vs olmamasını göz önünde bulundurursak bende katılıyorum ipad 10 alınır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,961
Üyeler
154,157
Son üye
mehmet121261
Top Bottom