Neler Yeni

Realme gt 2 pro alınır mı?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,806
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
S21 de, iPhone 11'de bunun rakibi cihazlar değil.

Kienz1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melih baş
Çok daha iyi hocam. Sadece ekran ve işlemci farkı için bile alınır.
Peki hocam cok teşekkürler ikinizede cevaplarınız için. gt 2 proda karar kıldım. Hocam size son bi sorum olacak 8 gen 1 biraz sorunlu bir islemci oyun oynarken falan ısınma çok etkiliyormu ve batarya kaç saat dayanıyor acaba. Son olarak samsungtan geçeceğim arayüze alisabilirmiyim

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,259
İsim
Hamza Ziya Üstün
Arayüze alışırsın. Yazın bayağı ısınıyor ancak bu tüm telefonların sorunu. Haricinde serin bir ortamda kılıfı da olduğu zaman eli ılıtıyor ama beni sıcaklığı hiç rahatsız etmedi. Benim batarya normal kullanımda bayağı gidiyor 7-8 saat ekran süresi alabiliyorum ancak daha az aldığını söyleyenler de var. Uzun gitme açısından beni memnun ediyor, zaten azaldığında hızlı şarj çabucak dolduruyor

Kienz1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melih baş
Arayüze alışırsın. Yazın bayağı ısınıyor ancak bu tüm telefonların sorunu. Haricinde serin bir ortamda kılıfı da olduğu zaman eli ılıtıyor ama beni sıcaklığı hiç rahatsız etmedi. Benim batarya normal kullanımda bayağı gidiyor 7-8 saat ekran süresi alabiliyorum ancak daha az aldığını söyleyenler de var. Uzun gitme açısından beni memnun ediyor, zaten azaldığında hızlı şarj çabucak dolduruyor
Tamamdır hocam çok teşekkürler zamanınızı bana ayırdığınız için sağolun

ruaF1912

80+ Bronze
Zamanında 13k fiyatına almıştım, 8/128 sürümünü, şuan fiyatları ne durumda bilmiyorum ama cihaz ısınıyor, 8GEN1 cidden ısınan bir işlemci, onun dışında ekran kalitesi, bataryası, kamerası, oyun performansı gayet yeterli durumda. Alınabilir bir cihaz, aldıktan sonra NILLKIN kılıf almanızı tavsiye ederim Ali express üzerinden tank gibi kılıf. Kamera korumasıda var, diger kılıflar gibi değil, diğer kılıflar ekranı koruma açısından pek yeterli değil, ekran baya dışarda kalıyor fakat bu kılıfta tam tersi durumda, ekran kılıfın içinde kalıyor bir darbe vb durumunda cihaz için çok önemli bir artı

Kienz1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melih baş
Zamanında 13k fiyatına almıştım, 8/128 sürümünü, şuan fiyatları ne durumda bilmiyorum ama cihaz ısınıyor, 8GEN1 cidden ısınan bir işlemci, onun dışında ekran kalitesi, bataryası, kamerası, oyun performansı gayet yeterli durumda. Alınabilir bir cihaz, aldıktan sonra NILLKIN kılıf almanızı tavsiye ederim Ali express üzerinden tank gibi kılıf. Kamera korumasıda var, diger kılıflar gibi değil, diğer kılıflar ekranı koruma açısından pek yeterli değil, ekran baya dışarda kalıyor fakat bu kılıfta tam tersi durumda, ekran kılıfın içinde kalıyor bir darbe vb durumunda cihaz için çok önemli bir artı
Teşekkürler hocam öneriniz için aklımda bulunsun

Kienz1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melih baş
Hocam telefon kargoda ekran koruyucu öneriniz varmı aldigim kişi ekran koruyucu kullanmamış umarım çizik yoktur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,973
Üyeler
154,161
Son üye
woxy4731
Top Bottom