Neler Yeni

Selçuk mu Sakarya Uygulamalı Bilimler mi?

m1tRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre
Bir kere Yalova'ya gitmiştim ve çok garipsemiştim bu arada. Herkes kendi halindeydi. Çok rahat ve özgür hissettirmişti. O amcalarda yoktu ortalıkta.
Mesaj otomatik birleştirildi:

konya artık yobazlık tan cıkmaya basladı hocam mesela bosna mahallesı yanı tacız etmek gıbı gorunmesın ama acık gıyınen cok kız var
Peki sence subü mü yoksa selçuk mu daha önce yazılmalı hocam. ben şu anlık subü'den yanayım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Gurkan
Bir kere Yalova'ya gitmiştim ve çok garipsemiştim bu arada. Herkes kendi halindeydi. Çok rahat ve özgür hissettirmişti. O amcalarda yoktu ortalıkta.
hocam konyadada yok artık ınsanlar alısmaya basladı

Peki sence subü mü yoksa selçuk mu daha önce yazılmalı hocam. ben şu anlık subü'den yanayım.
hocam maalesef ünıversıteler hakkında pek bılgım yok

itenberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Burak
konya artık yobazlık tan cıkmaya basladı hocam mesela bosna mahallesı yanı tacız etmek gıbı gorunmesın ama acık gıyınen cok kız var
Bu şahsın ne dediğine zerre itibar etmeyiniz. Konyada yaşıyorum 23 yaşımdayım ve daha yobaz insanların sizi her şeyinizle eleştirebileceği başka bir şehir bulamazsınız.

m1tRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre
hocam konyadada yok artık ınsanlar alısmaya basladı

hocam maalesef ünıversıteler hakkında pek bılgım yok
Peki gece hayatı var mı? Ben şuan Bartın'dayım. Bisikletle dışarı çıktığımda gece 11,12 den sonra hayat bitiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Gurkan
Bu şahsın ne dediğine zerre itibar etmeyiniz. Konyada yaşıyorum 23 yaşımdayım ve daha yobaz insanların sizi her şeyinizle eleştirebileceği başka bir şehir bulamazsınız.
hocam ben başka konyadamı yaşıyorum acaba hangi mahallede oturuyorsunuz

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,523
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Ben MTOK kontenjanı ile bu iki üniversitenin Elektrik Elektronik Mühendisliği ve Bilgisayar Mühendisliği bölümlerine girebiliyorum. Bu bölümleri tercih listesinin sonuna yazmayı düşünüyorum ancak hangisi daha avantajlı olur bilemedim. Selçuk Konya'da olduğu için yazsam mı bilemedim. Sizce bu üniversitelerdeki bu bölümler yazılabilir mi?
Sakarya üniversiteinde okuyorum. Bölümler hakkında bişey diyemem bilgim olmadığından ancak sakarya üniversitesi güzeldir. Ben memnunum.
Öğretim kadrosuna bakmayı unutma

itenberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Burak

m1tRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre
Peki gece hayatı var mı? Ben şuan Bartın'dayım. Bisikletle dışarı çıktığımda gece 11,12 den sonra hayat bitiyor.
Bu arada gece hayatından kastım kulüpler vs. değil. Yemek yiyip gezebileceğimiz yerler. Giyim dükkanları 7 den sonra kapatıyor mesela.

itenberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Burak
Olur da sevgili yaparsanız, çarşıda el ele yürürken dikkat edin; hemen ayıplanıp ters bakışlar altında kalabiliyorsunuz(özellikle otobüs ve tramvayda). (tramvaylarda her hafta bir olay oluyor iki sevgil el ele tutuştu sarıldı diye bir teyze olay çıkarıyor.)

m1tRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre

itenberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24