Neler Yeni

ESOGÜ Makine Kaçla Kapatır?

Mrmorgan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Korkmaz
Merhabalar. ESOGÜ makine 79 ile kapattı ve bu sene kontenjan 5 kişi artmış. Sizce kaçla kapatır bu sene?

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,638
İsim
Kgn
Düşünceniz için teşekkür ediyorum hocam. Bir tedirginim açıkçası 😐
Sıralaması son 3 senede baya bi değişmiş hocam.
Ama benim düşüncem geleceği
kaçıncı sıraya yazacaksınız orası da önemli

Mrmorgan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Korkmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıralaması son 3 senede baya bi değişmiş hocam.
Ama benim düşüncem geleceği kaçıncı sıraya yazacaksınız orası da önemli
Hocam ilk 5 İstanbul'da yeni açılan bölümleri yazdım (gelme ihtimali düşük gibi İTÜ/YTÜ/İÜ yazdım) 6. Osmangazi Endüstri (çok geleceğini düşünmüyorum ama yine de onu da yazmak istedim 59 K) 7. Osmangazi Makine hocam. Onun sonrasına da birşeyler ekledim ama ilk 6 gelmezse temennim makinenin gelmesinden yana 🙂

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,638
İsim
Kgn
Hocam ilk 5 İstanbul'da yeni açılan bölümleri yazdım (gelme ihtimali düşük gibi İTÜ/YTÜ/İÜ yazdım) 6. Osmangazi Endüstri (çok geleceğini düşünmüyorum ama yine de onu da yazmak istedim 59 K) 7. Osmangazi Makine hocam. Onun sonrasına da birşeyler ekledim ama ilk 6 gelmezse temennim makinenin gelmesinden yana 🙂
Endüstri tahminimce gelmez gibi hocam. İlk5 tekileri de denemek için yazıyorsunuz onların da büyük ihtimal değerli üniversiteler olduğundan sıralamaları yüksek olacaktır.
Umarım istediğiniz bölüm gelir hayırlısı olsun şimdiden. Makineci olarak size de makine gelirse şimdiden başarılar :)

Mrmorgan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Korkmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Endüstri tahminimce gelmez gibi hocam. İlk5 tekileri de denemek için yazıyorsunuz onların da büyük ihtimal değerli üniversiteler olduğundan sıralamaları yüksek olacaktır.
Umarım istediğiniz bölüm gelir hayırlısı olsun şimdiden. Makineci olarak size de makine gelirse şimdiden başarılar :)
Ya hocam işte ilk 6 gelmese bile 7. ye razıyım. İnşallah gelir hocam arada 11 K fark var kontenjanda çoğu makine bölümlerini 5 kişi artmış. Teşekkür ediyorum hocam 🙂

Mrmorgan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Korkmaz
Tercih aralığını geniş tut istemediğin yeri yazma. Esogü makine de hazırlıkta var bilgin olsun.
Evet hocam %30 İngilizce imiş. Gelsin de hocam razıyım 😌. Yani Max kaç K artabilir ki yeterince artmamış mı?

Mrmorgan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Korkmaz
Mühendisliklerde artış var artsa bile 6-7k öne çeker. Lakin hazırlık zorlayıcı olabilir sıfırsan kalmamaya çalış.
Hocam İngilizceyle aram ortalama yani. B1 ya da belki B2 olabilir 🙂 İnşallah gelir hocam ya valla daha 2 hafta var merak da ayrı bir felç ediyor adamı.

Top Bottom