Neler Yeni

Beyler Kız Mevzusu Tavsiyenize ihtiyacım var

Xenovian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
M.Rüzgar Özen
kız zaten o fotoğraf olayından sonra engelledi benim zoruma giden hala instagramdan benim kıza karşı göndermeli şeyler paylaşması irrite ediyor açıkçası
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim kız yapılması gerekeni fotoğraf olayından sonra yaptı zaten engelledi
Kanka ırkçılık yapmak gibi olmasın ama kız arkadaşının kökeni nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Ad
Hayır bak şimdi ailesi böyle bir şeyi umursamıyorsa daha neleri umursamıyordur, seviyor olabilirsin ama ailesi yüzünden mutlu olmaya bilirsin. O yüzden kısa sürede çözülmezse bırak yani gerek yok anlatabiliyom mu abi neasa

Vazq3ex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ahmet
kız zaten o fotoğraf olayından sonra engelledi benim zoruma giden hala instagramdan benim kıza karşı göndermeli şeyler paylaşması irrite ediyor açıkçası
konuş bence düzgünce kız arkadaşım rahatsız oluyor istemiyor falan yaptığı zaten taciz çok kalın kafalı değilse anlar zaten

Hayır bak şimdi ailesi böyle bir şeyi umursamıyorsa daha neleri umursamıyordur, seviyor olabilirsin ama ailesi yüzünden mutlu olmaya bilirsin. O yüzden kısa sürede çözülmezse bırak yani gerek yok anlatabiliyom mu abi neasa
+1

Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Kemal
Senin kız arkadaşım dediğin seni kekliyor . Kurtar kendini

Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Kemal
Yani rahatsız olan insan ortalığı ayağa kaldırır , lavuk kaftan anlamıyorsa , anasını babasını uyarır olmadı hukuk yolu seçer yollar çok ama senin arkadaşın ben merkezli gibi işin zor kurtarrrrr kendini .

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Evren
Kanka ırkçılık yapmak gibi olmasın ama kız arkadaşının kökeni nedir?

Yani rahatsız olan insan ortalığı ayağa kaldırır , lavuk kaftan anlamıyorsa , anasını babasını uyarır olmadı hukuk yolu seçer yollar çok ama senin arkadaşın ben merkezli gibi işin zor kurtarrrrr kendini .
benim kız siklemedi hiç doğrusu engeli bastı annesiyle babasına olanları anlattı onlarda siklemedi sonrasındada cocukla bidahada muhattap olmadı

JaciRox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Çağkan Çağlayan
benim kız siklemedi hiç doğrusu engeli bastı annesiyle babasına olanları anlattı onlarda siklemedi sonrasındada cocukla bidahada muhattap olmadı
senin kız arkadaşın doğrusunu yapmış.Bir daha böyle bir şey olursa kız arkadaşın ailesine daha ciddi anlatsin emin ol sorun çözülür.

ayrıl diyenleri takma kafaya kız arkadaşın doğrusunu yapmış

Top Bottom