Neler Yeni

Beyler Kız Mevzusu Tavsiyenize ihtiyacım var

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Evren
Eeee rahatsız ediyordu diyorsun şimdi başka diyorsun
çocuk rahatsız etti benim kızda engeli bastı bu kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

senin kız arkadaşın doğrusunu yapmış.Bir daha böyle bir şey olursa kız arkadaşın ailesine daha ciddi anlatsin emin ol sorun çözülür.

ayrıl diyenleri takma kafaya kız arkadaşın doğrusunu yapmış
tek destek veren sensin reis valla sağol diğerleri yanlış anladı biraz

senin kız arkadaşın doğrusunu yapmış.Bir daha böyle bir şey olursa kız arkadaşın ailesine daha ciddi anlatsin emin ol sorun çözülür.

tek destek veren sensin reis valla sağol diğerleri yanlış anladı biraz

JaciRox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Çağkan Çağlayan
bende senle aynı yaştayım anlayabiliyorum seni bence diğerleri fazla abartmış

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
faresiz
Alın kanıtları gidin Polise +18 üzerinde ise bu konular ciddiye alınır bir şeyler olur aile de belki ciddiye alır diğer türlü dövmeyecem yok şunu bunu yapamayacam dersen bu iş çok uzar ve cıkı çıkar, bu tarz muhabbetleri zamanımda bende gördüm çevremden, onlar böyle yapmadı direkt giriştiler sen böyle yapamayacaksan bırak her şeyi yeni bir sayfa aç daha gençsin, bu işler yorar. Ha aileye kalırsa bu işler yine fıss umursamaz iplemez aileye güvenip iş yapılmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Evren
Alın kanıtları gidin Polise +18 üzerinde ise bu konular ciddiye alınır bir şeyler olur aile de belki ciddiye alır diğer türlü dövmeyecem yok şunu bunu yapamayacam dersen bu iş çok uzar ve cıkı çıkar, bu tarz muhabbetleri zamanımda bende gördüm çevremden, onlar böyle yapmadı direkt giriştiler sen böyle yapamayacaksan bırak her şeyi yeni bir sayfa aç daha gençsin, bu işler yorar. Ha aileye kalırsa bu işler yine fıss umursamaz iplemez aileye güvenip iş yapılmaz.
+18 değil maalesef 1 yaş büyük sadece

Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Ad

(profilinde anime var)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Evren
bende aileyle sorunun çok çözülceğini düşünmüyorum benim aklımda tek bişey var şuan tahmin edebilmişsinizdir

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
faresiz
+18 değil maalesef 1 yaş büyük sadece
Tamam yine de kanıtlar olduğu için ve kızın da yaşı küçük olduğu için belli bir ciddiye alınır bu konular çokta kayıtsız kalınmıyor genelde, şansınızı deneyin. Dediğim gibi bu konu ailelere gideceği için sonuç olarak onlar tarafından da bir ciddiye alınır ha ailem bunu yapar ha bunu yaparım felan bırak kardeşim boş iş bunlar ya katil olursun ya yol alır gidersin, bu işler piskolojiyi zorlar emin ol! sonuçlarını yakından gördüm sıkıntılı konular bunun sonunu düşünmüyorsan boş boş koşturun bu durum için ama kendine yazık edersin haa gerçek sevgi var ise belirttiğim gibi düzgün yollar ile ilerleyin. Kaybedeceğiniz 2.3 gururunuz vb boş şeyler olsun o yaşta takıntı olur ileride tramva olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Evren
Tamam yine de kanıtlar olduğu için ve kızın da yaşı küçük olduğu için belli bir ciddiye alınır bu konular çokta kayıtsız kalınmıyor genelde, şansınızı deneyin. Dediğim gibi bu konu ailelere gideceği için sonuç olarak onlar tarafından da bir ciddiye alınır ha ailem bunu yapar ha bunu yaparım felan bırak kardeşim boş iş bunlar ya katil olursun ya yol alır gidersin, bu işler piskolojiyi zorlar emin ol! sonuçlarını yakından gördüm sıkıntılı konular bunun sonunu düşünmüyorsan boş boş koşturun bu durum için ama kendine yazık edersin haa gerçek sevgi var ise belirttiğim gibi düzgün yollar ile ilerleyin.
dediğin gibi olursada çocuğa çok bi zarar gelceğini düşünmüyorum ben reşit bile değil zaten, bana göre şuan yapabilceğim hiçbir seçeneğim yok kafamda kurduğum senaryo şuan ben bu çocukla kavga edicem dayağımı yiyip si*tir olup gidicem, düşüncem bu yönde

en fazla benden büyük bi çocuktan dayak yemiş olurum elaleme korkak gibi şikayet etmekten daha hayırlı benim için, yarın bi gün birine anlatsam niye çocuğu bulup dövmedin gibi yorumlarda alıcağımı düşünüyorum

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
faresiz
dediğin gibi olursada çocuğa çok bi zarar gelceğini düşünmüyorum ben reşit bile değil zaten, bana göre şuan yapabilceğim hiçbir seçeneğim yok kafamda kurduğum senaryo şuan ben bu çocukla kavga edicem dayağımı yiyip si*tir olup gidicem, düşüncem bu yönde
Keyfine göre takıl ben sana olacakları ve olması gerekenleri söyledim, zar atarsın ya tutarsa, bol şans. İleride travman olabilecek veya hayatına kasteden bir olay yaşamaman dileği ile. Bu işler şakaya gelmez.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,887
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kuzeninin telefon numarasını ver bana işi çözeyim anladığı dilden konuşacaksın böyle kişiler ile

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Evren
Kuzeninin telefon numarasını ver bana işi çözeyim anladığı dilden konuşacaksın böyle kişiler ile
eyvallah reis adamsın düşündüğün için sağol ama kendimi rezil etmeme gerek yok böyle yaparak başka türlüde çözebiliriz

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,887
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Top Bottom