Neler Yeni

Yardım Bu Kasaya Kaç Fan Alınmalı

efehsgal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Efehan Erçin

bu kasaya sahibim ön tarafı cam olduğundan oraya fan takilir mi takmak mantıksız mı kaç fan almam lazım yardimci olur musunuz,

Kasada;
Msi Mpg Coreliquid k240 v2
Msi z490 anakart
Intel i9 10850k
gigabyte aorus 3070ti master
parçaları bulunuyor

ThE LoSt

80+ Gold

bu kasaya sahibim ön tarafı cam olduğundan oraya fan takilir mi takmak mantıksız mı kaç fan almam lazım yardimci olur musunuz,

Kasada;
Msi Mpg Coreliquid k240 v2
Msi z490 anakart
Intel i9 10850k
gigabyte aorus 3070ti master
parçaları bulunuyor
Mantıksız diye bir şey yok yan taraflardan hava kanalları mevcut cam dahi olsa hava sirkülasyonu oluşacaktır öne 3 adet fan almanız yeterli alttaki fan modellerine göz atabilirsiniz arkada egzoz yoksa yine bir adet egzoz fanı edinin

efehsgal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Efehan Erçin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mantıksız diye bir şey yok yan taraflardan hava kanalları mevcut cam dahi olsa hava sirkülasyonu oluşacaktır öne 3 adet fan almanız yeterli alttaki fan modellerine göz atabilirsiniz arkada egzoz yoksa yine bir adet egzoz fanı edinin
hocam birde sistem cok isinmiyor işlemci yukteyken 68-72 arasii kran karti 65-75 arasi geziyor sence fan almaya gerek var mi biraz görünüş bakimindan vs istiyordum

ThE LoSt

80+ Gold
hocam birde sistem cok isinmiyor işlemci yukteyken 68-72 arasii kran karti 65-75 arasi geziyor sence fan almaya gerek var mi biraz görünüş bakimindan vs istiyordum
Hava akışı önemlidir görüntüyü boşverin fan şart

efehsgal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Efehan Erçin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hava akışı önemlidir görüntüyü boşverin fan şart
anakartik ve sivi soğutmam msi olduğu için aynı anda kontrol etmej için msi fan mi almam lazım ustteki arkadaşın attığı thermalright olur mu

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Gurkan
anakartik ve sivi soğutmam msi olduğu için aynı anda kontrol etmej için msi fan mi almam lazım ustteki arkadaşın attığı thermalright olur mu
argb olup anakartının uzerınde argb destegi olması lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
NiMet
Önemli olan hava akışı. Bir de odanın sıcaklığı. Ben kendi kasamda 6 fan kullanıyorum ama tutup da duvar dibine koymam makineyi.

efehsgal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Efehan Erçin
Önemli olan hava akışı. Bir de odanın sıcaklığı. Ben kendi kasamda 6 fan kullanıyorum ama tutup da duvar dibine koymam makineyi.
peki ustteki yazdığım ayni marka olayi hakkinda bilgij var mi

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
icardi
bu kasayı alma önü kapalı yanlar açık olsa da çok hava almaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet Somay
Böyle bir sisteme 3 - 4 fanlı bir RGB set gider dostum. Bende ilk başta almamıştım sonrada aldığımda erkenden almadığıma pişman oldum.

Top Bottom