Neler Yeni

Çözüldü✓ Forza Horizon4 Açılmıyor

Pukiina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Pukiina
1722277290485.png

Arkadaşlar bu model laptop'um var bugün steamdan forza horizon 4 ü yükledim. Oyunu başlatıyorum arka planda çalışıyor gibi oluyor daha sonra ekran donuyor sebebini bilen var mı? Varsa yardımcı olabilecek çok sevinirim

EDIT: Sağdaki seçiliydi, soldakini yapınca sorun çözüldü yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.
1722285127914.png

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
NiMet
Steam destek ile görüş derim bu laptop kaldırır oyunu

Pukiina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Pukiina
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steam destek ile görüş derim bu laptop kaldırır oyunu
Hocam şöyle oyun başlıyor gibi görünüyor steamde çalışıyor sonra küçük pencere olarak forzanın resmi çıkıyor biraz bekleyince oyun ekranına alıyor gibi oluyor siyah ekrana geçiyor mouse da görünüyor ama sonra oyun donuyor. Bu saçmalığı ben anlamadım

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Halil Karagöz
Hocam şöyle oyun başlıyor gibi görünüyor steamde çalışıyor sonra küçük pencere olarak forzanın resmi çıkıyor biraz bekleyince oyun ekranına alıyor gibi oluyor siyah ekrana geçiyor mouse da görünüyor ama sonra oyun donuyor. Bu saçmalığı ben anlamadım
Ayrık gpu ya geçme yani sadece nvdia ekran kartını kullanmasın. O oyunda sıkıntı var

ByJante

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Burak Kiremitçi
Aynısını ben yaşadım,3 4 gün uğraştım iade ettim.Oyunda bir sıkıntı var 32 gb rami kullanıp sistemi kapatıyordu 😨

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Halil Karagöz
Hocam o dediğinizi nasıl yapabilirim
Mux switch vardır büyük ihtimal laptobunda hp nin kontrol programı ne bilmiyorum orada sadece nvdia ekran kartını kullanabildiğin bi seçenek vardır onu kaldır amd ekran kartını da kullansın. 2 si beraber çalışsın yani

AnxietyCS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alp
“TargetHardwareProfiler.dll“ dosyasının ilk başta yedeğini alıp sonra dosyayı siler misin, oyun dosyalarının içinde

Pukiina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Pukiina
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynısı ben yaşadım,3 4 gün uğraştım iade ettim.Oyunda bir sıkıntı var 32 gb rami kullanıp sistemi kapatıyordu 😨
Hocamn aynen dediğiniz gibi laptopum kötü değil donnaımı da kötü değil başlıyor gibi görünüyor bir süre sonra saçma sapan bir şekilde donup kalıyor korkudan oyunu açamadım. Ama arkadaşımın masaüstü bilgisayarında oyun rahatlıkla kasma donma olmadan açılıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mux switch vardır büyük ihtimal laptobunda hp nin kontrol programı ne bilmiyorum orada sadece nvdia ekran kartını kullanabildiğin bi seçenek vardır onu kaldır amd ekran kartını da kullansın. 2 si beraber çalışsın yani
Anladım hocam teşekkür ederim deneyeceğim şimdi

“TargetHardwareProfiler.dll“ dosyasının ilk başta yedeğini alıp sonra dosyayı siler misin, oyun dosyalarının içinde
Çözülür mü bundan sonra peki

AnxietyCS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alp
Hocamn aynen dediğiniz gibi laptopum kötü değil donnaımı da kötü değil başlıyor gibi görünüyor bir süre sonra saçma sapan bir şekilde donup kalıyor korkudan oyunu açamadım. Ama arkadaşımın masaüstü bilgisayarında oyun rahatlıkla kasma donma olmadan açılıyor

Anladım hocam teşekkür ederim deneyeceğim şimdi

Çözülür mü bundan sonra peki
çözülebilir ben öyle çözmüştüm steamde bazı kişiler de çözmüş bazılarında işe yaramamış yine de bir deneyin

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
Ertuğrul Bolat
bendede açılmıyordu,ms store'dan oyunun demosunu indirip,yükleyince açılmıştı.

Top Bottom