Neler Yeni

Sizce bu hp victus alınır mı?

Özgür35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Özgür Pınarbaşı
Ünide kullanmak ve oyun oynamak için bu laptobu almak istiyorum. Rdr2 , cyberpunk ve rust gibi oyunları yüksek ayarlarda oynamak istiyorum sizce bu laptop alınır mı? Eğer alınmaz diyorsanız vatan veya mediamarktdan 35-40k arası laptop önerir misiniz?( Mağazadan almak istiyorum hepsiburada ve amazon gibi sitelerden laptop önermezseniz sevinirim.)

berattwt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berat TEMEL
Ünide kullanmak ve oyun oynamak için bu laptobu almak istiyorum. Rdr2 , cyberpunk ve rust gibi oyunları yüksek ayarlarda oynamak istiyorum sizce bu laptop alınır mı? Eğer alınmaz diyorsanız vatan veya mediamarktdan 35-40k arası laptop önerir misiniz?( Mağazadan almak istiyorum hepsiburada ve amazon gibi sitelerden laptop önermezseniz sevinirim.)

kendı kullandıgım hp victus 16-r1073nt modelini cok onerırım.

Özgür35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Özgür Pınarbaşı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yanıtın için teşekkür ederim aslında benimde aklımda bu model vardı ama 4050 ekran kartlı cihaz biraz daha ucuz olunca yeterlimi öğrenmek istedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim oynamayı düşündüğüm oyunları eğer oynadıysanız mümkünse yüksek ayarlarda fps değerlerini öğrenebilir miyim?

berattwt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berat TEMEL
Yanıtın için teşekkür ederim aslında benimde aklımda bu model vardı ama 4050 ekran kartlı cihaz biraz daha ucuz olunca yeterlimi öğrenmek istedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim oynamayı düşündüğüm oyunları eğer oynadıysanız mümkünse yüksek ayarlarda fps değerlerini öğrenebilir miyim?
Malesef o oyunları oynamadım ama battlefield 1 ultra ayarlarda 130-140 fps alıyorum valorant 400+ fps ets2 300+ fps alıyorum

YazılımKafa

80+ Silver

Ryzen 5 rtx 4060 lı olan yüksekte rdr 2 100, cyberpunk ışın izleme kapalı 100-120 , rust 80 veriyor. 35k verip 4050 alman yazık olur. Ayrıca neden mağazadan?

Özgür35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Özgür Pınarbaşı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ryzen 5 rtx 4060 lı olan yüksekte rdr 2 100, cyberpunk ışın izleme kapalı 100-120 , rust 80 veriyor. 35k verip 4050 alman yazık olur. Ayrıca neden mağazadan?
İnternet alışverişlerine biraz önyargılıyım sanki hatalı ürün yollacaklarmış gibi hissediyorum. Birde kargo firmaları kargoları dizerken sağa sola vurabiliyorlar o yüzden kendim gidip ürünü görüp almam daha güvenli hissetiriyor.

YazılımKafa

80+ Silver
İnternet alışverişlerine biraz önyargılıyım sanki hatalı ürün yollacaklarmış gibi hissediyorum. Birde kargo firmaları kargoları dizerken sağa sola vurabiliyorlar o yüzden kendim gidip ürünü görüp almam daha güvenli hissetiriyor.
Son 7 ayda 2 bilgisayar aldım netten. Onlarca da elektronik eşya. Sıkıntı yaşama ihtimalin çok düşük. Gelince videoya çek. Testlerini yap yeterli. Güvenilir firmalardan alabilirsin. Vatan gibi yerler pahalı oluyor. Geçen başka bir arkadaşada yazdım. Benim 100k verdiğim pc ler vatandan alınca 120k dan fazla tutuyor

YazılımKafa

80+ Silver

Özgür35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Özgür Pınarbaşı
O zaman indirim bekleyip bakayım zaten almama daha 1 - 1.5 ay var. Yorumun için teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
992,786
Üyeler
156,983
Son üye
BurakTheHun