Neler Yeni

ev interneti sağlayıcı önerisi

eren28tr

80+ Gold
hocam aslında fiyatı çok iyiymişte bi arkadaşımın arkadaşı kullanıyomuş kocaelide yaşıyor sürekli kopma oluyomuş ben bursada yaşıyorum nasıl olur
Superonline önermem 200 mbps istiyorsan netspeed bakabilirsin o zaman.

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Hocam ben istanbulda yaşıyorum ben çok memnunum ama bizim binada superonline kutusu var o yüzden mi bilmiyorum çok nadir bakım oluyor o zamanlar kesilebiliyor ama 2-3 ayda bir yani turkcell kalitesi zaten diğerlerine nazaran daha az pişman eder ve bu fiyatlara çok iyi bence.
1722436688440.png
şimdi buldum da buınlar çıkıyo sanırım uygun değil

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Superonline önermem 200 mbps istiyorsan netspeed bakabilirsin o zaman.
yok hocam 200 mbps istiyorum diye bir şey yok ama o fiyata 200 mbps alabiliyorum türknete değer mi o kadar yani

eren28tr

80+ Gold
yok hocam 200 mbps istiyorum diye bir şey yok ama o fiyata 200 mbps alabiliyorum türknete değer mi o kadar yani
Yani 100 mbps yeterli dersen turknet öneririm hocam bence değer.

fred1c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Onur Can Özdemir
arkadaşlar türk telekom kullaniyodum gayet memnundum taahhut bitti yenilemeye gittik 50 mbps 750 tl dedi siz ne onerirsiniz modem fiyati dahil bildiginiz iyi sağlayıcılar var
buradaki herkes kendi yaşadığı yere göre cevap verecektir bu yüzden sağlayıcı olarak bence kimseden fikir alma tt bende iyidir sende kötü olabilir keza diğerleride öyle o yüzden en iyi tavsiyeyi komşularından alabilirsin

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Biliyorum bence değer yine hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama netspeedde iyidir 200 mbps netspeed bakabilirsin hocam.
hocam 500 tl modem dahil fiyatmış ama netspeed alırsam modeme aylık 9 tl ödeyeceğim yani 370 TL'ye 100 mbps alsam 9 tl modem parasıyla 379 olacak ama fiyat garantisi nasıldır bilmiyorum 6 ay garanti diyor ben aldıktan sonra mı başlar bu 6 ay yoksa kafasına göre mi 6 ay belirliyo taahhütsüz kullanmadım hiç
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaş yazmış turkcel 280tl falan diye.Ben göremedım fakat yine de turkcel uyguna kaçıyor
altyapı yok

Top Bottom