Neler Yeni

Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Mühendisiliği

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yiğit Eren Aksoy
Selamlar, SDÜ Bilgisayar Mühendisliği Nasıldır?

hamzaaaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
hamza oztas
bilecik şeyh edebali üniversitesi sağlık hizmetleri meslek yüksekokulu bilgisayar programcılıgı okumak mantıklımı veya internet ve ağ sistemleri(2yıllık)

Pukiina

80+ Bronze
Selamlar, SDÜ Bilgisayar Mühendisliği Nasıldır?
Hocam bir okulun nasıl olduğuna cevap vermenin en iyi yolu o okulun akademik kadrosuna bakmaktır. Okulun kaç tane profesörü var bu hocalarımız okurken kendini hangi dallarda geliştirmişler. Hangi çalışmalarda bulunmuşlar, hangi çalışmaları hazırlamışlar (tezler vs.) O yüzden mutlaka akademik kadroyu araştırın derim hepsinin profillerine göz atın özellikle profesör sayısı önemli. Bir de youtube da filanca okulda okumak nasıldır şeklinde başlık atarak kafanızda şüphe uyandıran şeylerle ilgili oradan da fikir edinebilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yiğit Eren Aksoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bir okulun nasıl olduğuna cevap vermenin en iyi yolu o okulun akademik kadrosuna bakmaktır. Okulun kaç tane profesörü var bu hocalarımız okurken kendini hangi dallarda geliştirmişler. Hangi çalışmalarda bulunmuşlar, hangi çalışmaları hazırlamışlar (tezler vs.) O yüzden mutlaka akademik kadroyu araştırın derim hepsinin profillerine göz atın özellikle profesör sayısı önemli. Bir de youtube da filanca okulda okumak nasıldır şeklinde başlık atarak kafanızda şüphe uyandıran şeylerle ilgili oradan da fikir edinebilirsiniz.
3 Profesör 1 Doçent 8 Doktor Öğretim Üyesi var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yiğit Eren Aksoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam başka ünilere baktınız mı ? Çünkü pek yetkin değil gibi
Benim sıra 54.000 küsür ön sıralara Pamukkale üniversitesini yazacağım. o gelmezse burayı yazmayı düşünüyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,080
Üyeler
154,858
Son üye
rrrollins22
Top Bottom