Neler Yeni

Arora atak 249 ehliyet gerektirirmi

barX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
mehmet b. yolcu
Başlıkta belirttiğim gibi arora atak 249 elektrikli motor ehliyet gerektirir mi internette gerektirir diyende var gerektirmez diyende

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Cefika
Evet, gerektirir. B veya min A1 ehliyete sahip olmalısın. Ve bence bu modeli almamalısın bu tip motorlar genelde ya elde kalır ya da ölü fiyata vermen lazım ki satılsın. Bütçe belirtirsen ve yaş öneride bulunalım. Ayrıca kullanım amacı nedir?

barX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
mehmet b. yolcu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaş 17 bütçe max 45k bşrde a1 ehliyet sınavlarına baktığımda 9000ti ücret alanda var 2500 tl alanda var toplam her şey dahil ne kadar tutuyor a1
Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_2024-08-01-21-38-30-527_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
9000tl başvuru ücreti diyor

Paket kurye için gerekli motor bana bu arada

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Cefika
Yaş 17 bütçe max 45k bşrde a1 ehliyet sınavlarına baktığımda 9000ti ücret alanda var 2500 tl alanda var toplam her şey dahil ne kadar tutuyor a1

Alıntıyı görüntüle9000tl başvuru ücreti diyor

Paket kurye için gerekli motor bana bu arada
Ehliyet fiyatlarını bilmiyorum. Bölgende bulunan 5-6 kursu arayıp fiyat iste. Kurs ücretleri, sınav ücretleri ve harç ücretlerini sor. Tam hatırlamıyorum ama ortalama toplam maliyetin 7-9k arası olur sanırım. Motor olarak da tam fiyatlara hakim değilim ama RKS Spontini bak. Motordan anlayan birisi var ise Honda Activa S 2017 model üstü bakabilirsin. Çok fazla çinli modele bulaşma özellikle de model devamlılığı olmayanlara. RKS'de sıkıntılıdır ama bu bütçede alınabilir tek motor gibi. En azından parçası var, ustası var. Elektrikli motor pakette kullanılmaz, sorun yaşarsın. Elektrikli motor düşüncesinden tamamiyle çıkmalısın. Yaşadığın şehir ve yapacağın işe göre de modelde değişiklik olabilir. Veya kredi kartına taksit seçeneğin mevcut ise.

• Beğen
Reaksiyonlar: barX
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,007
Üyeler
151,330
Son üye
thbrx
Top Bottom