Neler Yeni

Asus 4070ti super Fps alamiyorum

Deadlysux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet ilgun
Merhaba arkadaşlar yeni toplamis olduğum bilgisayarimda randimanli bir şekilde fps alamiyorum acaba sorun neden kaynaklaniyor yardimci olurmuşsunuz
Sistem
Intel core i7 14700k 3.4ghz 5.6 gzh turbo boost
Asus rog strix z790-F gaming wifi
Samsung 970 evo plus 2 tb ssd
Corsair 32 gb ddr5 600
Silverstone sst-da850r-gma www.850 wat voeding
Windows 11 home
Nztx kraken 360 mm sivi sogutma

Sistemi yeni topladim arkadaşlar fakat csgo oynarken bi an da fps düşmeye takilmaya basliyor bi kaç defa pc yi yeniden kurdum ilk kurduğumda sorunsuz daha sonra takilmalar yasamaya basliyorum acaba sorun nerden kaynaklaniyor

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,045
İsim
Emre siyah
driver güncellediniz mi?

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
839
İsim
Kadir Efe Ulusoy
driver güncelle

wuptie

80+
sorun sonradan yasaniyor diyorsunuz acaba indirdiginiz bir program fazla mi kaynak tuketiyor veya gizli casus program mi var bilgisayarinizda?

Deadlysux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet ilgun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
driver güncellediniz mi?
Evet driverlari güncelledim
Mesaj otomatik birleştirildi:

sorun sonradan yasaniyor diyorsunuz acaba indirdiginiz bir program fazla mi kaynak tuketiyor veya gizli casus program mi var bilgisayarinizda?
Evet pc yeniden Windows kurduğundan sonra driverlari yüklüyorum oyunda deneme yapmak icin girdiğimde çok güzel stabil akici oynuyorum sonradan takilmalar %99 fps de çok düşüş oluyor ve takilmaya basliyor

wuptie

80+
Evet driverlari güncelledim

Evet pc yeniden Windows kurduğundan sonra driverlari yüklüyorum oyunda deneme yapmak icin girdiğimde çok güzel stabil akici oynuyorum sonradan takilmalar %99 fps de çok düşüş oluyor ve takilmaya basliyor
isinma problemi var gibi gozukuyor sicakliklarda anormal birsey var mi?

Deadlysux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet ilgun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
isinma problemi var gibi gozukuyor sicakliklarda anormal birsey var mi?
Çok fazla teknik bilgim olmadigi icin söyle anlatasyim dun oyun ouynayip biraz test etmek istedim gpu 55 derece cpu 55 60 derece arasinda gidip geldi

360 mm sivi soğutucum birtane 120 mm Lian li eksoz fani iki tane altta 3 tane on panelde fanlarim var

Dediğiniz gibi aslinda bende ondan şüpheleniyorum bu yüzden bir kaç defa yeniden Windows’u sifirladim ama guncelllemeleri yapip eksik driverlari yükledikten sonra yine ayni sorunla karsilastim acaba sicaklik değerleri hakkinda ne düşünüyorsunuz 55 60 derece arasinda gidip gelmesi normal mi

Son düzenleme:

wuptie

80+
Çok fazla teknik bilgim olmadigi icin söyle anlatasyim dun oyun ouynayip biraz test etmek istedim gpu 55 derece cpu 55 60 derece arasinda gidip geldi

360 mm sivi soğutucum birtane 120 mm Lian li eksoz fani iki tane altta 3 tane on panelde fanlarim var

Dediğiniz gibi aslinda bende ondan şüpheleniyorum bu yüzden bir kaç defa yeniden Windows’u sifirladim ama guncelllemeleri yapip eksik driverlari yükledikten sonra yine ayni sorunla karsilastim acaba sicaklik değerleri hakkinda ne düşünüyorsunuz 55 60 derece arasinda gidip gelmesi normal mi
sicakliklar normal herhangi bir orjinal olmayan program yada oyun var mi pc de

Deadlysux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet ilgun
Bilgisayarin gücünü hangi programlaRIN çok kullandigini

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri